“...”
Komentar o hotelu Kafana kod Bore

Kafana kod Bore
Rangiran na 2. mestu od 22 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 7. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Domaca kobasica, cevapi, valjevsko pivo i dobra usluga. Sve pohvale za Boru i ekipu. Preporuka i ocena |10|.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku Roving36757978357

Komentar je napisan: 27. novembar 2020.

Obavezno posetiti da se zna šta je pravi roštilj i kakvog je ukusa ciato meso. Sve pohvale i sve najbolje u daljem radu.

Hvala korisniku Erenfrid
Komentar je napisan: 21. avgust 2020.

Na preporuku smo otisli na cevape:) Mesto je bilo prepuno, usluga je bila na zadovoljavajucem nivou, sem pitanja na to zasto u ponudi nemaju pomfrit. Odgovor je bio, da ga nikad nisu ni imali i verovatno da nece, jer ko jede pomfrit, pored rostilja:) Moj momak i jos verovatno 80% gostiju:) Cevapi su bili solidni, ali porcije su manje.

Hvala korisniku smiljana_mima
Komentar je napisan: 21. avgust 2020.

kafana kod Bore..toliko nahvaljena da sam poverovala i otisla,guzva, ceka se sto..svi bez maske..o dezinfekciji i da ne pricam.Cekam i ja uredno da narucim za poneti,da ne cekamo sto...zanemarujem da ni konobari ne nose maske,drzim se rastojanja Stize hrana,uzimam i placa,ne proveravam,veruje Sok je usledio kada smo to otvorili,blagi uzas,cevapi tanki ne znam kojim recima bih to opisala,bez ukusno i ocajno

Hvala korisniku naivnamara
Komentar je napisan: 14. mart 2020.

Svako ko prolazi kroz Valjevo obavezno mora svratiti u jednu od kultnih institucija ovog kraja-"Kafana kod Bore".Naq samom izlasku iz Valjeva, ka Bajinoj Basti nalazi se ovaj porodicni objekat koji postoji vise od cetrdeset godina.Iako neki tvrde da su sinonim za cevape i uopste rostilj, Leskovcani, ako pitate bilo koga ko je bar jedanput svratio "Kod Bore", nasmejace se i reci vam da to apsolutno nije tacno!Sve preporuke!

Hvala korisniku AleksandarP463

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana kod Bore gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Kafana kod Bore – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!