Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
Komentar je napisan: 8. februar 2020.

Hotel je star i ako izuzmemo zamenjene prozore i vrata na sobama sve je kao u SFRJ na primer 1980 tih godina: Nameštaj,kreveti,kupatila,stepeništa,restoran. Peškiri i posteljina kao u državnim bolnicama.Oprano milion puta.
Ima dobrih i loših stvari:
Dobre su: Lokacija,parking,ljubazno osoblje,hrana OK-ukusno je.Grejanje zimi dobro.
Loše strane su: Sve je jako staro u hotelu,sobe su blagi užas,nameštaj star,kupatila stara i propala, Bilijar sav uništen a naplaćuju ga 250 din.po satu. Cene smeštaja izraze bez PDV pa se malo iznenadite kada plaćate.Struja nestaje svako malo,hotel nema agregat.
Sve u svemu,skupo za dobijenu uslugu.

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku 498nenan
Komentar je napisan: 13. februar 2019.

Bili smo zimus 7 dana u hotelu Maljen. Hotel je na odličnom mestu, u borovoj šumi, udaljen od puta i buke, a blizu centra i ski staze, doduše ako ne vučete skije i pancerice (njih možete iznajmiti na stazi), a i do hotela postoji prečica. Hotel ima dah i duh nekih prošlih vremena iako je renoviran. Ukoliko ne očekujete nikakav luksuz hotel je u redu. Hrana je dobra, izbor od 5 jela za doručak (odlične prženice i uštipci:-)) i izbor od 2 za ručak i večeru. Kafa se ne služi uz doručak, ali je možete poručiti u hotelskom kafeu po ceni od 90 dinara ili prečicama otići do Hebe i popiti odličnu kafu i toplu čokoladu tamo (čak i u bašti) :-).
Osoblje je dobronamerno i predusretljivo, ali nema ih dovoljno. Tako da sobu nisu usisavali, ni menjali peškire dok nisam zamolila, a tada jesu. Imala sam i neki manji kvar u sobi i to je popravljeno u rekordnom roku. Dušeci su novi i prilično tvrdi, što meni odgovara, ali kome ne odgovara...Hotel nema agregat/generator, pa ukoliko nestane struja nema ni grejanja. Sreća pa ne nestaje često, tako kažu...nama jeste, ali je sve prošlo ok. Grejanje u sobi je odlično (meni čak i previše), ali u ostatku hotela nije.
Po meni je jedina mana što nemaju igraonicu, ni animatore, pa deca vitlaju po hodnicama, pa ćete teško odspavati popodne, posle skijanja, ukoliko imate lagan san (kao ja:-(). U sobama nema interneta, ali preživi se uz svu onu lepotu napolju. :-)
Odnos cena/kvalitet je ok. Bez obzira na neke primedbe, mi bismo otišli ponovo.

Datum boravka: februar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku Ljiljana_Pilipovic