“Savršen pogled”
Komentar o hotelu Paviljon Spasojevic

Paviljon Spasojevic
Rangiran na 6. mestu od 21 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 12. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran sa definitivno jednim od najboljih pogleda ikada, pristojno sasvim.
Po meni, najbolje je tu ići leti jer zimi deluje dosta zapušteno.
Probajte "Markov sendvič", ukusan je

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Milanchepool

Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Savrseno mesto za najbolji malina frape i savrsene torte.I odlicna italijanske kuhinja.I carobne svadbene torte

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku volimrostilj
Komentar je napisan: 27. maj 2018.

Ресторан је на једном од, ако не и на најлепшем месту у Ваљеву јер ту где је, на Марковој столици, осим красне хране и коректне послуге, нуди најлепши могући поглед на једини српски град који сигурно ваља, иначе се тако не би ни звао :).

Свакако да би можда ентеријер могао мало да се улицка па да буде модеран, али добро, има времена и за то.

Тоалет је чист и редовно контролисан и на то увек обраћам пажњу јер код нас у Србији тај сегмент власници угоститељских објеката тако често умеју да занемаре.

Осим дела унутар објекта, има и столова ван, на свежини, а како сам видео, постоји и могућност постављања симпатичне тенде/шатора, ако би неко желео да какву свечаност организује.

Једини разлог за 4+, а не за 5, је тај што објекат користи чињеницу да је ту на Марковој столици, где је и добро познато месташце за сликање, а да испод саме платформе на Столици дозволи да буде свакојаког крша, отпада, корова и прилично набујалог растиња. Ако би то исправили, тј. очистили, онда би ''Павиљон'' од мене добио максималну оцену у по дана, у по ноћи.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Luv2rollOuttaControl
Komentar je napisan: 1. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Ubedljivo najgori i najbezobrazniji ugostiteljski objekat. Nasa grupa od 70 planinara je svratila na osvezenje po zavraetku staze. Gazda i konobari su odbili da nas usluze pod izgovorom da se nismo najavili. Napolju 30 stepeni u grupi je bilo i male dece a restoran poluprazan. Na kraju su nam prodali samo flasirano pice i to za sankom(sami smo se morali sluziti)i naravno bez ikakvog fiskalnog racuna. Ali Boze moj to je vec posao za inspekciju.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Dusan P
Komentar je napisan: 22. jun 2016.

Restoran se nalazi na veoma lepom mestu u prirodi a celo Valjevo se vidi kao na dlanu, hrana je prosećna, usluga takodje, a čistoča zadovoljavajuća. Zimi restoran retko radi, ima parking, što je za Valjevo izuzetak, ali sve eventualne nedostatke sakrije sama lokacija restorana.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Андреја C

Putnici koji su gledali informacije o mestu Paviljon Spasojevic gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Paviljon Spasojevic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!