“Gazdarica kraljica”
Komentar o hotelu Usput

Usput
Rangiran na 3. mestu od 21 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 19. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Kad GOD dodjes kao da dodjes kući .kvalitetno ukusno i jeftino .mozes i da prilegnes samo ne možeš da glumiš velikog gosta nije sve u parama .Ziveo Usput zivela koncepcija Usputa

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku DraganRas

Komentar je napisan: 28. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Izvrsna hrana, izuzetno ljubazna vlasnica, opustena atmosfera. Osecao sam se kao da sam medju najrodjenijim. Toplo preporucujem

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Jovisa R
Komentar je napisan: 6. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Predivno,povoljno,prijatno,ukusno,prolazno. Uvek se rado vraćamo na ovo mesto. I.ukus i miris i za svaciji novčanik.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku jovanam347
Komentar je napisan: 29. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Smešten u porodičnoj kući,tako i opremljen. Ovde ćete se osećati kao da ste došli kod nekog svog u goste. Hrana je za čistu desetku,preporuka.

Datum posete: maj 2016.
2  Hvala korisniku Jassy014
Komentar je napisan: 23. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Naslov sam kaze. hrana odvratna pice nista posebno ,sta oni naprave tog dana to se jede.Jedini razlog sto ima jednu zvezdicu je sto su cene u njemu solidne

Datum posete: jun 2016.
3  Hvala korisniku viktor1800

Putnici koji su gledali informacije o mestu Usput gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Usput – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!