“Nemojte tamo sa decom”
Komentar o hotelu Restoran Lovački dom

Restoran Lovački dom
Rangiran na 7. mestu od 21 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 26. april 2019. sa mobilne aplikacije

Dete pocelo da vice a gazda iz sanka izvinjava se i pita dale mozemo da cutimo !
Obicna Geacka kafana...
Ima boljih provoda i restorana u Valjevu

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku lovac123

Komentar je napisan: 19. avgust 2018.

Rezervisali sto za 8 ljudi za ručak, dan unapred, preko interneta (eksplicitno tražili hladovinu jer imamo i bebu).

Suma sumarum:
1. dobili najsunčaniji sto u bašti,
2. jedva dozvali konobara da nam donese piće, pa jedva dozvali konobara da nam donese menije, pa jeeeedva dozvali konobara da naručimo - ma usluga sramota!
3. čekali hranu skoro 1 sat, salate stigle pola sata ranije i svenule od muke... sunce nas spalilo, deca se smežurala
4. od hrane je jedino bio pristojan gulaš od divljači, i po ceni i po ukusu. Ostala jela - ćurka sa šumskim voćem je zapravo grilovano belo meso preliveno tek provrelim vinom (nejestivo, a košta skoro 1000 dinara!), pileća Karađorđeva - pile debljine tj. "tankoće" paus papira, potpuno neslano, punjeno mladim kajmakom, ražnjić tek podnošljiv, ceđena pomorandža ima cenu ko sred Terazija...

Umesto da uživamo u pristojnom ambijentu, namučismo se za velike pare.

Hvala korisniku bgd_milena
Komentar je napisan: 19. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Veoma smo razočarani, nas šestoro odraslih koji smo sa decom bili u ovom restoranu. Rezervisali smo sto u hladovini, dobili sto koji je kada smo došli bio u šarenoj hladovini a ubrzo totalno na suncu. Došli smo u 14h, jedva najurili konobara da naručimo posle skoro sat vremena, salate i hleb smo dobili za pola sata i onda smo glavno jelo čekali još sat vremena, do 16:30 i uglavnom je sve bilo očajno! Jedino je gulaš od divljači bio dobar, karađorđeva sa minimum mesa i debelim pohom, a jelo od 980 dinara, ćuretina u sosu od borovnica-katastrofa! Ćureći file koji je presuv, preliven grozno neuspelim prekiselim sosom u kom se jako oseća neko jeftino vino... I još, restoran ima kaveze sa zečevima koji naravno privlače decu koja ih hrane i gledaju, a oko kaveza je zardjala tanka žica na koju se moj sin izgrebao! I svi opominju decu da paze! Zašto je to uopšte tu stavljeno!? NE preporučujem ovaj restoran!

Hvala korisniku Ana B
Komentar je napisan: 7. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran stvoren za popodnevno i vecernje opustanje u prelepoj basti punoj zelenila, na obali reke... Odlicna hrana, vrhunska usluga, sve pohvale...

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Milan Z
Komentar je napisan: 23. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je za svaku preporuku. Jako prijatno osblje i sjajna kuhinja.
Tako da ako prolazite pored ovog restorana toplo vam preporucujem da svratite.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku gagasnaga014

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Lovački dom gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Restoran Lovački dom – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!