stvarno vredi posetiti

Komentar je napisan: 30. jul 2020.
Ja-sam-Brzidan
Ramska tvrđava

Komentar je napisan: 24. februar 2020.
ribizla25

Komentar je napisan: 30. jul 2020.

preporuka da se poseta uradi kopnnim putem posto je prebacivanje skelom ipak preskupo. obavezno da stare palanke pa posle riblje corbe ka smederevu i posetiti ram

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Ja-sam-Brzidan
Komentar je napisan: 24. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Obnovljena tvrdjava sa prelepim pogledom na Dunav,nije ni cudo sto je Bajazit trazio da mu je sagrade. Svaka preporuka za posetiti

Datum aktivnosti: februar 2020.
1  Hvala korisniku ribizla25
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019.

Bili smo pre nekoliko godina,i nije bilo ništa uređena i tada nam se na neki način svidela
Ali kad smo čuli da je sada tako lepa i da ima šta da se vidi,mi smo odmah krenuli u obilazak
I zaista prelijepo,nismo mogli da prepoznamo
Toliko toga urađeno,ima još ali svak preporuka svima da dođu
Ona stoji i čeka i gostoprimstvo je njena vrlina

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
1  Hvala korisniku lukicmira8
Komentar je napisan: 12. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Pozitivno sam bila iznenadjena izgledom ove tvrdjave. U potpunosti je rekonstruisana i za sada je besplatna za turiste. U planu je naplata posećivanja pa ko planira da je poseti neka bude što pre. :)

U blizini se nalazi manja crkva a dole, odmah pored Dunava se nalazi lep restoran, idealan za kafu. Takodje skelom se možete prevesti na drugu stranu obale Dunava i posetiti Staru Palanku.

Ko nije zahtevan turista, ovu tvrdjavu i okolinu vredi posetiti. :)

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku 162milicaa