Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Hoteli u blizini
Izabrani filteri
Filtriraj
Ažuriranje liste...
38 od 20 komentara
Komentar je napisan: 12. avgust 2015.

Први пут смо, супруга и ја одлучили да одмор проведемо у "домаћем аранжману", у Србији. Раније нисмо били у овом крају, иако није далеко од Београда и веома је добра путна комуникација Аутопутем и 40 км поред Пожеревца до одредишта. Били смо недељу дана у "Вили Динчић", а хранили се у њиховом Ресторану. Пошто ништа нисмо знали о Сребрном језеру, нити смо имали нарочито велика очекивања, осим жеље за одмором, били смо пријатно изнанађени нарочито смештајем, храном и љубазношћи комплетног особља како Виле, тако и Ресторана. Смештај је веома удобан, собе су чисте и уредне. Остали садржаји, језеро, базени, шеталиште су погодни за активни одмор, без гужви, укључујући обилазак околних места и вожње бициклом лепо уређеном обалом Дунава до Великог Градишта. Боравак на Сребрном језеру је испунио наша очекивања, а лепе успомене носимо и из Виле Динчић, због чега дајемо оцену "одличан" и искрено препоручујемо!

Datum boravka: jul 2015.
6  Hvala korisniku zoran55
Ovi komentari su mašinski prevedeni sa engleskog. Prikaži mašinske prevode?
Komentar je napisan: 25. april 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 23. avgust 2016.
Google prevodilac

Savet za sobu: Take advantage of the outside area at the back.
Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
    • Lokacija
    • Čistoća
    • Usluga
Komentar je napisan: 9. jun 2016.

Datum boravka: jun 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
    • Noćenje
    • Sobe
    • Usluga
Komentar je napisan: 27. oktobar 2015.
Google prevodilac

Datum boravka: oktobar 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
    • Noćenje