“Ukusne i velike porcije”
Komentar o hotelu Restoran Dincic

Restoran Dincic
Rangiran na 1. mestu od 12 Restorani u Velikom Gradištu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Rostoran je sasvim OK. Porcije su velike i ukusne, uglavnom 400 gr i cene su prihvatljive npr Ja sam uzeo Karadjordjeva gde je porcija 500 gr za 720 din. Usluga je bila brza i efikasna sto je za pohvalu (jer ostali kafici i restorani ne funkcionoisu bas tako, na plazi smo cekali na dve porcije palacinaka 45 minuta do sat vremena)

Jedina mala zamerka je sto uz jelo sam dobio pola sušene kasike pirindža i od prilike 25 kropirica pomfrita. Razumem da im je bila guzva ali stvarno ne treba stedeti na takvim stvarima, ako vec idete na dobru i obimnu klopu.

Hvala korisniku BenJLo

Komentar je napisan: 19. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna terasa. Hrana preukusna, sta god da se poruci. Prijatno i vesto osoblje. Sve dobijes a nisu nametljivi. Kada sam u kraju, jedini izbor. Sve pohvale. Da postoji glasanje za najbolji restoran u Srbiji, dobili bi moj glas. Sada vec i dugo postojanje, nitivu jednom trenutku nisu odstupili od standarda koji su postavili. Fantasticno.
The best restaurant in Serbia, in my opinion.

Hvala korisniku MarkoJevrem84
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Obisao sam sve restorane u V.G. i ovaj je nekako najbolji, da kazem naj korektnije sto moze tipa usluga, cena i kvalitet. Prijatan ambijent, lepa i velika basta, porcije su obilne i hrana brzo stize. Idealan odnos cena - kvalitet. Uvek rado svratim u ovaj restoran a to preporucujem i vama. Od jela, Karadjordjeva, dimljena piletina, riba ... Restoran postoji dugi niz godina, ista ekipa konobara radi od prvog dana pa sve do sada, za to je usluga malo cudna ali se nikako ne moze reci da je losa.

Hvala korisniku kanelim
Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Restoran za svaku preporuku - odlicna lokacija, prelep ambijent, ljubazno osoblje, ukusne i velike porcije po pristupacnim cenama.

3  Hvala korisniku IvanaSCC
Komentar je napisan: 1. septembar 2019.

Ovaj restoran zaista nudi sve - odlična klopa, divan ambijent, ljubazno osoblje, veliki izbor jela i pića. Kvalitet za svaku preporuku, usluga brza i dobra, enterijer i eksterijer za svaku pohvalu!

Datum posete: oktobar 2018.
1  Hvala korisniku Rajsfeslus

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Dincic gledali su i

Golubac, Centralna Srbija
Veliko Gradište, Centralna Srbija

Restoran Dincic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!