odlično za jesenji odmor

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.
Bora D
Subotica, Srbija
Veliko jezero na teritoriji opštine Veliki Gradište uz Dunav. Ceo kraj je turistički orijentisan.

Opština Veliko Gradište je jedna od prvih opština koja se uključila u projekat Bez barijera... pročitajte više

Komentar je napisan: 29. septembar 2019.
Мапа п

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

nalazi se kod Dunava na manje od100km od Beograda.Priroda je lepa i u jesen je mirno pa se može dobro odmoriti. Ko želi u blizini su i pznati istorijski lokaliteti podobni za jednodnevne izlete

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
1  Hvala korisniku Bora D
Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

Mesto sa velikim potencijalom, medjutim organizacija nije na zavidnom nivou.
Savet za mestane, vlasnike apartmana, hotela i usluznih objekata:
Ulozite malo vise truda i isplatice se.
U Turskoj i Grckoj vas u restorane vuku za rukav, kod vas konobari dozvoljavaju sebi da saopste musteriji da nemaju vremena da uzmu porudzbinu. Nigde guzve a konobari funkcionisu ko muve bez glave. Zaposljena su deca, koja daj Boze da su prijavljena. Neorganizacija parking mesta je takodje primetna. O higijeni da ne pricam.... Sto se toga tice, cela Srbija bi trebala da povede racuna gde sta baca.
Vise reda, bolja organizacija, sadite cvece i ulozite u okolinu i kulturu.
Na ovaj nacin ne mozete biti konkurenti stranom trzistu.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
1  Hvala korisniku kupovinas
Komentar je napisan: 24. jul 2020. sa mobilne aplikacije

da dodjete ovde ili da se ponovo vratite, ako ste već bili... s obzirom na celu situaciju oko putovanja, nema mnogo ljudi iz inostranstva, čisto i bez mnogo gužve... potrebno je samo na vreme rezervisati smeštaj, dok u okolini zaiata ima mbogo toga videti i posetiti... preporuka je i ručak na brodu, tokom krstarenja Dunavom...

Datum aktivnosti: jul 2020.
1  Hvala korisniku bojanmjovanovic
Komentar je napisan: 29. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

U avgustu sam boravila porodično na Srebrnom jezeru,bili smo smešteni u app hotelu Panorama.U pitanju je bio novi objekat, smeštaj je bio u prostranom apartmanu sa spavaćom sobom i kuhinjom i dve terase.Sve novo i čisto sa divnom pogledom na jezero.Ispred veliki parking a u neposrednoj blizini akva park,restorani, picerije i marketi.U sklopu objekta restoran sa ponudom hrane.Što se tiče plaže,tu sam se razočarala jer samo dva objekta imaju ležaljke i to postavljene pod nagibom,njihovi vlasnici se nisu potrudili da na neki način izravnaju teren da možete normalno ležati na ležaljkama,nego bukvalno dubite i osećate se neprijatno,i pored toga ima raznih aktivnosti u ponudi,za svakog po nešto i može se provesti lepo i sadržajno deo godišnjeg odmora.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
2  Hvala korisniku dragananadla
Komentar je napisan: 15. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo pre nekoliko godina pa smo rešili da opet vidimo ovu lepotu
Sada smo se baš iznenadili.? Od te ljepote ostalo je samo jezero..koje i dalje ima isti onaj sjaj..kao biseri na suncu pa se presijava u toj ljepoti
A ostalo sve zgrada do zgrade
Narušavanje po meni onog što je bilo.. stare prijatelje smo nekako pronašli..i njima nije svejedno jer sada njihova skromna kuća nema pogled na ovo divno mjesto
Ja sam pisala namerno o tome jer mislim da će se mnogi složiti !?
Ja ne znam kako sad da preporučim?
Možda neko voli i ovako,?
Ali,zar jedno jezero ne treba da bude za kupanje, uživanje u tim čarima..da ima kamp, šetalište..po koji kafić i restoran..

Datum aktivnosti: septembar 2019.
1  Hvala korisniku lukicmira8