“Predugo se čeka!”
Komentar o hotelu Sidro Restoran

Sidro Restoran
Rangiran na 9. mestu od 12 Restorani u Velikom Gradištu
Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Restoran smo posetili Prvog maja u vreme ručka kada je na jezeru bilo puno ljudi. Slobodno mesto smo jako teško pronašli, ali i kada jesmo, na porudžbinu smo čekali sat i po vremena. Uz svo razumevanje zbog velike gužve ipak je to previše čekanja. Prijatno iznenađenje je osoblje koje je i pored puno posla zadržalo ljubaznost. Kvalitet hrane je ok, porcije prosečne. Može - mora bolje!

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku darkomil237

Komentar je napisan: 1. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga odlicna. Pita sa visnjama i omlet sa sirom su takodje odlicni. Becka im je malo pregorela, stake na lovacki nista specijalno. Kapucino ima losu penu.
Sve u svemu prosecna hrana ali konobari tip top.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Nevena C
Komentar je napisan: 18. april 2017.

Obzirom da je restoran u sastavu hotela sa 4* ocekivali smo vise.Imajuci u vidu da je pocetak sezone,uvazavamo smanjen asortiman hrane i pica,ali posto je nasa poseta bila u periodu Uskrsa,mogli su ocekivati veci broj posetilaca pa malo poraditi na asortimanu jela i pica.Konobari su vrlo usluzni i ljubazni,ali smo prilicno cekali i na kraju dobili skoro hladnu hranu.Prilicno su vidljvi i tragovi propadanja nekih delova otvorene terase pa se iskreno nadam da ce do sezone sve malo "nasminkati" i srediti.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku mira957
Komentar je napisan: 31. mart 2017.

Odlican restoran, ukusna hrana, izvanredna lokacija - uz samo jezero, pristojne cene, odlicna usluga i menadzer restorana. Bila sam ovde nekoliko puta (poslovno) i svaki put je usluga bila izvanredna!

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Stone S
Komentar je napisan: 25. oktobar 2016.

Ovaj restoran vadi samo lokacija koja je dobra i sa pogledom na jezero. Porcije su male i neukusne, a pritom naplate poprilicno. Cena tanjira je kao u Beogradu, sto je apsurdno. Pored toga moram reci da mi je konobar rekao da ne moze da me usluzi jer je pre mene bio neki clan nase vlade i nema sada namirnica da bi mogao da spremi jelo. Sokantno! Izuzetno losa usluga i puno se ceka. Nikada se ne bih vratila ovde.

Datum posete: jul 2016.
2  Hvala korisniku bugicamika

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sidro Restoran gledali su i

Veliko Gradište, Centralna Srbija

Sidro Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!