“Stigao asfalt al struja jos nije”
Komentar o hotelu Restoran Kod Brke

Restoran Kod Brke
Rangiran na 4. mestu od 12 Restorani u Velikom Gradištu
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Klasicna srpska kafana al ono BAŠ, zagusljivo, pomesan miris duvanskog dima i przenoj jela, flekavi stolnjaci, klimave stolice, ali se dobro jede. Ukusne i obilne porcije brzo stizu za vas sto. Mozda ne dobijete bas ono sto ste porucili ali to je ovde normalno, ako hocete neku dodatak on ce verovatno stici kad zavrsite obrok. Tako je to, jer se konobari i gosti uglavnom poznaju pa nema iznenadjenja. Jedi, plati, idi, ako hoces dodji opet ako neces ne moras jer imaju dovoljno posla i bez tebe. Preporucuje se riba i rostilj. Glavni benefit ovog restorana je parking i basta sa pogledom na jezero.

Hvala korisniku kanelim

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

S'obzirom da je oktobar i da nema puno ljudi na srebrnom jezeru, nije bilo gužve ni u kafani. Hrana je bila odlična, obilna i brzo smo usluzeni. Konobari ne obracaju previse paznju na goste, i potrebno je vremena da obrate paznju na podignutu ruku sve u svemu, obicna kafana, na dobrom mestu.

Hvala korisniku pavicka93
Komentar je napisan: 19. septembar 2019.

Prvi put kada smo došli bila je gužva i niko nas nije konstatovao, tako da smo posle 10-15min otišli. Na nagovor mog dragog otišli smo opet ali u terminu kad nije bilo nikoga, usluga je bila brza, hrana je bila odlična, jeli smo čorbu i roštilj. Sledeći put je opet bila gužva pa su nam doneli salatu bez sira i pomfrit je stigao kad smo već pojeli meso. Znači birajte vreme kada nije gužva i bićete zadovoljni.

Hvala korisniku Milena L
Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Narucili smo somovinu sa rostilja a dobili przenu. Porcije smo vratili i dok smo cekali drugi konobar prilazi i donosi nam kecigu koju takodje nismo porucili (keciga je u lovostaju od januara 2019). Napominjem da nije bila guzva u restoranu a poruceno smo dugo cekali. Riba je bila ukusna a priloga je bilo malo krompir salate za dve supene kasike. Konobar je bio ljubazan.

1  Hvala korisniku Vasa86
Komentar je napisan: 1. jul 2019.

Odlična kečiga, na terasi je prijatan ambijent. Usluga je bila brza i osoblje je ljubazno iako je bila velika gužva.

2  Hvala korisniku Radmila-5

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Kod Brke gledali su i

Veliko Gradište, Centralna Srbija

Restoran Kod Brke – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!