21 rezultat
Komentar je napisan: 22. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Kao neko ko je obisao sve u Srbiji, a i dosta toga u susednim zemljama, dacu sebi za pravo da iskomentarisem.
Ideja, lokacija, sjajni. Bazeni, svlacionice, toaleti, tusevi, sjajno takodje. Dovoljno mesta i lezaljki za sve, postoji dosta silent zona sto je za pohvalu.
Ono na cemu treba sto pre raditi je koncept i poboljsanje usluge. Pritom ne mislim na osoblje, osoblje je sasvim ok i trudi se. Treba nastaviti u tom smeru kako bi se konstantno unapredjivao taj segment.
Koncept:
Ne mozete u istom kompleksu, koji obuhvata hotel F.Terme, hotel Vrdnicka kula i bungalove, diskriminisati svoje goste na nacin da gosti hotela imaju ulaz na bazene od 8am dok ostali gosti iz navedenih objekata mogu uci od 11h kada i svi ostali spoljni gosti. Pritom gosti bungalova i h. Vrdnicke kule pored smestaja placaju i ulaznice za bazene na dnevnoj bazi, tako da kada saberete smestaj i ulaznice za jednu prosecnu porodicu za nekoliko dana, dobijete isti iznos kao da su uzeli smestaj u hotelu F. Terme. Ovo je nedopustivo, posto je diskriminacija vasih gostiju. Posaljite menadzment u Sloveniju na par dana pa neka se uputi.
Dalje, te iste goste iz druga dva navedena objekta ne smete diskriminisati na nacin da im naplacujete (nimalo jeftine) dnevne karte za ulazak na bazene, a da im ne dozvoljavate izlazak sa bazena do sobe tokom dana. Jednostavno ne smete, ovo vam rusi ceo koncept hotela i usluge. Ako sam platio smestaj kod vas i dnevnu kartu za bazene za svaki dan ostanka, po svakom clanu porodice, moja je stvar da li cu provesti ceo dan, deo dana ili dvaput tokom dana na bazenima ili u sobi.Ja sam tada gost hotela, nisam gost sa strane koji je dosao na kupanje.
Usluga:
Ocajnicki vam fali neka manja prodavnica, niste kompletni bez toga.
Jedan jedini nazovi restoran gde se tokom dana nesto moze pojesti- momentalno menjajte koncept ili odmah zatvorite, bolje je da to odmah ucinite, pre nego zbog katastrofalne ponude, usluge i cena koje su neprimerene kvalitetu tog nazovi restorana zatvorite hotel koji ce doci na los glas. Koncept a la cart restorana sa vise nego skromnom ponudom, vise nego skromnim porcijama (sluzite deciji meny)a pritom nimalo skromnim cenama je neodrziv. Nedopustivo spora usluga, bez ikakvih podmetaca na stolu,makar papirnatih stolnjaka, vise podseca na neki jeftini provincijalski aqua-park nego na hotel koji tezi necem drugom. Za ovo nema potrebe slati menadzment u Sloveniju, Srbija vec ima dovoljno hotela ove kategorije, sve sam ih obisao i u svakom mogu da se uvere u neuporedivo bolju uslugu ovog tipa i da nauce mnogo toga.
Ako izuzmemo ove dve, vise nego ozbiljne zamerke koje nisu subjektivne i na cijem unapredjenju hitno treba raditi, moze se reci da hotel ima velikog potencijala samo je potrebno da neko to ozbiljno vodi i radi. Za sada deluje da to nije slucaj.
Jos da pomenem, vec sam nekoliko puta bio gost i u vise objekata istog kompleksa, tako da nije utisak zasnovan na jednoj poseti ili nekom trenutnom nezadovoljstvu, vec utisak dobijen jednostavnim poredjenjem objekata iste kategorije u Srbiji i okruzenju.

4  Hvala korisniku Djordje71
Komentar je napisan: 30. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Komentarisaću samo bazene pošto u ostalom delu hotela nisam boravio. Zaista lepo zamišljeno ali hotel nije skroz završen. Spa centar je korektan i zaista je sve ok. Šteta što nema neki bazen sa hladnijom vodom pošto na plus 35 termalna voda vas neće rashladiti. Saune nisu radile zbog covid-a 19. Usluga spasilaca i konobara loša. Teško ih je pronaći i kada ih pronađete nisu zainteresovani za preteranu pomoć. Generalno vredno posete... Cene malo jače naspram usluge...

2  Hvala korisniku taraya84
Komentar je napisan: 29. jun 2020.

Krenucu prvo od recepcije, kada se udje u hotel oseca se miris plastike kao u kineskim prodavnica, osoblje ljubazno na recepciji, hodnik na spratu gde smo bili smesteni isti neprijatan miris kao na recepciji ne moze se disati, stipa za nos, razocarenje u sobi bez papuca koji hotel mora da ima u sobi sa cetri zvezdice, kada sam zvala recepciju rekli su mi da papauce nemaju sem japanki za bazen necuveno, tus kapa u kupatilu nepostoji istu sam morala ponovo da trazim, hote sa cetri zvezdice mora da ima i ostalu kozmetiku u kupatilu, koju nisu imali sem na aparatu i to gel za kosu i ruke u jednom uzas, toliko ulozeno za baterije u tus kabini da je nedopustivo da crevo od tusa bude toliko kratko da se veci covek ne moze istusirati, kod dece u sobi pritisak vode je bio jako los, fen koji stoji u sobi u fijoci totalno nepraktican, kratak kabal gde ne mozete da osusite kosu, mini bar prazan, bez informatora u sobi i bez ikakvom porucivanja u sobi, tersa prljava isto tako i vrata od terase prasnjava, rucak koji se sluzi u restoranu i napalcuje po porciji koji kuvar sipa su toliko minimalne da neveredi to sto platite, mogli bi malo da urede prostor za pansion izgleda kao da ste u menzi nakog hotela sa dve zvezdice, vecera i dorucak su ok, sto se tice bazena prljave lezaljke od pticjih izmeta koje niko necisti ceo dan iako se krece neka zena koja cisti pod a ocigledno nevidi, duva na sve strane promaja i hladnoca kada udjete u prostorije za presvlacenje, konobari uopste neilaze iz sanka pa morate po pice sami, ujtru kada smo sisli na bazen ostali su prljavi stolovi izmedju lezaljki, valjda bi trebalo to neko da kotrolise, sto se tice spasioca morali bi vise da se krecu i gledaju, a ne da samo sede u prostoriji za spasioce zamalo da se dete udavi u bazenu, sve u svemu lepo zamisljeno ali mora neko da tu pricu vodi!!! PRESKUPO ZA TAKVE PROPUSTE!!!

4  Hvala korisniku suzanaradonjicc
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: januar 2020.

Datum boravka: avgust 2020.