Expedia.com
Travelocity
Orbitz.com
Booking.com
Prikaži svih 10 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 25. februar 2021.

Želim da pohvalim Fruške terme kao najbolji spa i porodični Hotel u Srbiji i verovatno šire. Često smo odlazili u Sloveniju i drago mi je da u našoj zemlji sada imamo znatno bolju alternativu. Pre svega zahvaljujući izvršnim zaposlenima koji su toliko profesionalni i ljubazni. Takođe hrana je bila odlična i higijena na visokom nivou! Zaposleni se vanserijski trude i čudi me bilo koji negativan komentar jer nema osnova. Izuzetan utisak na moju decu je ostavila Aleksandra sa recepcije, osoblje restorana i bara i lično se posebno zahvaljujem sjajnom treneru Danijeli na tako divnom"Fruškogorskom buđenju" veoma lepo osmišljena jutarnja meditacija uz aktivne vežbe u divnoj velikoj osvetljenoj prostoriji. Postoji 8 divnih bazena sa planom da se šire. Dečji svet je fenomenalan! Mislili su na sve ima posebno kupatilo za decu i presvlačenje beba. Radujemo se da dođemo ponovo u aprilu!

1  Hvala korisniku Iris284
Komentar je napisan: 19. februar 2021.

Prvo sto nas je iznenadilo je doplata za paluce u sobi.Docucak se sluzi do 10:30 mi smo dosli u 9:30 salate i przenica nije bilo.Za vecu koja traje do 21:00...dosli smo u 19:30 falila je corba....a da zaboravh da kazem da i za doruxak je falio jogurt...bazeni su im nesto hladniji kao i prostorije u medju prostorima.Za hotel sa 4****....jako lose.Higijena je ok kao i sobe.Za ovaj novac smo ocekivali mnooogo vise.Nisu im radili svi bazeni zj nisu grejali vodu a to nisu naoisali u ponudi vec da imaju brdo bazena...videla i to je to...

1  Hvala korisniku milicalastavica
Komentar je napisan: 17. februar 2021.

Usluga na visokom nivou, sve čisto i pedantno. Hrana 10, soba 10, ljudi koji rade u hotelu 10. Zamerka mala je što voda nije dovoljno topla ( u granicama tolerancije ).
Posebna pohvala je što je u jednom momentu nestalo struje u celoj Vrdnik banji. Posle par sekundi upalili su se agregati i sve je normalno funkcionisalo. Wellnes fantastičan .
Sve preporuke

1  Hvala korisniku bojanj494
Komentar je napisan: 13. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prvo moram da naglasim da je nošenje maski obavezno u zajedničkim prostorijama hotela, u kojima se nalaze i sredstva za dezinfekciju ruku. Generalno se puno pažnje poklanja održavanju higijene u celom hotelskom kompleksu, naročito u delu gde su bazeni i saune. Svo osoblje nosi maske, a u restoranu osoblje koje postavlja švedski sto i rukavice.
Da krenem od početka. Na ulazu u hotel nas je dočekao nasmejani konsijerž (vratar, bagažist, portir), na recepciji dve ljubazne recepcionerke, što je bilo dovoljno da posumnjam u validnost komentara koje sam na TripAdvisoru pročitala o osoblju ovog hotela. Takođe moram da demantujem komentare o sporoj usluzi i visokim cenama u kafeu, jer smo piće i kafu dobili nakon 2-3 minuta od porudžbine, tj. taman nakon onoliko vremena koliko je bilo potrebno da se umuti nes kafa. Što se cena tiče, mislim da se ne razlikuju od onih po beogradskim kafićima (pomenuta nes kafa je 150 dinara).
Soba je dovoljno prostrana čak i kada se fotelja razvuče u dodatni kevet. Možete tražiti krevetac za bebu, naravno bez doplate, samo to morate reći pri rezervaciji. U sobi su nas sačekali bademantili i bila sam baš prijatno iznenađena što su vodili računa o veličini pa je naš dvogodišnjak dobio bademantil po meri. Inače, peškire za bazen menjate jednom dnevno na recepciji kod Sveta sauna, a bademantili se menjaju svaki treći dan. Kupatilo je prostrano, čisto, jedina mana je što vas neće sačekati "vanity kit" (imamo li mi uopšte reč za to?!) pa ponesite neke blaznice, vatice, štapiće za uši i sl.
Što se bazena tiče, ja sam oduševljena! Voda je topla, između 32-34 C (gledala sam kada su merili, tako da priče o hladnoj vodi nisu realne). Kao i svuda, mlaznice, brza reka itd rade naizmenično, pa birajte kada vam i šta odgovara. Na nivou B1 i B2 ima toliko ležaljki da verujem da i kada je hotel pun, nema problema da se nađe mesto. Toplo je, čisto, uredno. Deo "Dečiji svet" je staklom odvojen od velikog bazena i sastoji se od dva mala bazena, dubine oko 40-45cm od kojih je i jednom tobogan i "pećina" (u pećini nisu radile mlaznice). "Svet sauna" je prava oaza mira i tišine. Sve je novo, čisto i uredno. Za svaku pohvalu.

Datum boravka: novembar 2020.
2  Hvala korisniku ena76bg
Gabriela Sajko, Pružanje usluga gostima/služba recepcije objekta Hotel Fruške Terme, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. novembar 2020.

Poštovana gospođo Ena,

Zahvaljujemo se na pohvalama i oceni. Dodatne higijenske setove možete dobiti na upit Radujemo se Vašem narednom
dolasku.

Menadžment hotela Fruške terme

Komentar je napisan: 31. oktobar 2020.

Bila sam dve noci sa suprugom i decom. Razočarana sam hotelom. Gomila smrdibuba koje cistacice ne čiste. I pored preskupog smeštaja,potrebno je doplatiti 1000din za saunu, srpska posla.Cena ne odgovara kvalitetu. Hotel ne zaslužuje drugu šansu.

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku Bubamarac1511

Poštovana, zaista nam je žao zbog Vašeg iskustva. S obzirom da se nalazimo u Nacionalnom parku okruženi smo lepotom zelenila, čistim vazduhom, ali isto tako i insektima kojima je ovo prirodno stanište. Osoblje se maskimalno trudi kako bi ćistoća i higijena naših soba i hotela bila na najvišem nivou. Od oktobra meseca imamo promociju paketa koji uključuju gratis boravak u sauna svetu tako da je gostima na raspolaganju kompletan sadržaj.

Menadžmet hotela Fruške terme