“Preveliko razocarenje”
Komentar o hotelu restoran Kruna

restoran Kruna
Rangiran na 4. mestu od 19 Restorani u Vrnjačkoj Banji
Komentar je napisan: 13. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Ako idete u ovaj restroran kada imaju muziku,za svaku stavku se naplacuje 10%dodatno za muziku.Savet-zaobidjite restoran !Ako cu da castim muziku,to ce biti moja dobra volja a ne da mi neko sam naplacuje!Strasan lopovluk

Datum posete: septembar 2016.
8  Hvala korisniku Ivana G

Komentar je napisan: 24. avgust 2016.

Za restoran koji se nalazi kao prvi u Vrnjačkoj banji na listi ovog sajta, očekivanja su bila mnogo veća od realizacije. Prespora usluga, osrednja veličina porcije, roštilj jestiv kao najbolji epitet, cena previsoka. Interesantno, pomalo pretenciozno zamišljena velika bašta (unutra nismo ulazili) zahteva veći broj osoblja, jer je pokrivanje ove količine gostiju bio preveliki zalogaj za tri zaposlena konobara. Sve u svemu, ima potencijala, ali za sada jedva prelazna ocena.

4  Hvala korisniku Natasa168
Komentar je napisan: 20. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

19:50 Prekaljeni konobar bez osmeha nas seda.Nije rekao dobro vece.U tom trenutku dolazi jos jedan sto sa nama.
20:10 Pita nas za pice.Pitamo za vino kuce,dobijamo kupinovo vino.Jos nismo dobili meni.
20:15 Dobijamo pice.Ali jos ne dobijamo meni.Sto do nas dobija predjelo.
20:25 Jos nismo dobili meni.
20:30 Nismo dobili meni,Sto do nas dobija glavno jelo.Uvidja da se okrecemo,nija ga briga.Donosi meni i ne pojavljuje se..
20 :40 Ustajemo i placamo kupinovo vino??Vino?Naravno za racun se azurira.
20:45 dolazimo u 3 golubice pun restoran ljudi nam nalaze mesto,dobijamo sve za 5 minuta,i za 10 narucujemo i dobijamo pice.
Zakljucak:
Mozda je hrana dobra ali ja je nisam probao..Jer nije dosao da uzeme porudzbinu.Sramota.Ljudi nemojte da se bavite sa necim sto ne volite ocigledno,a i ne znate.

8  Hvala korisniku Bojan N
Komentar je napisan: 3. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Fin restoran sa unikatnim decorom, ukusna hrana u izobilju, profesionalno osoblje. Preporucujem, uglavnom mi nismo imali zamerke.

Hvala korisniku voknelim
Komentar je napisan: 19. jul 2016.

Hrana je odlična! Od predjela, salata, glavnog jela, roštilja pa sve do odličnog deserta koji probudi sva čula.( Imaju i riblje specijalitete).Uživali smo u sjajnoj muzici i pesmi restoranskog benda. Ljubazno osoblje vam je non-stop na usluzi. Sjajan restoran!

Datum posete: januar 2016.
1  Hvala korisniku Vacilda

Putnici koji su gledali informacije o mestu restoran Kruna gledali su i

Vrnjačka Banja, Centralna Srbija

restoran Kruna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!