“Večera”
Komentar o hotelu Tri Golubice

Tri Golubice
Rangiran na 2. mestu od 19 Restorani u Vrnjačkoj Banji
Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Usluga na nivou, čak su nam pomogli oko brzog pronalaska automehaničara, što nije njihov posao, naravno.
Restoran čist, hrana veoma ukusna, raznovrstan izbor hrane. Ima ponešto i za vegetarijance.

Hvala korisniku JelenaVul

Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Sve pohvale za hranu, cistocu i ambijent. Zaista smo uzivali. Preporuka svima da posete restoran....

Hvala korisniku TamaraDjurdja
Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Usuga očajna, spora, hrana srednja zalost, palacinke ne mozete dobiti za desert jer je prevelika guzva u restoranu, pri tom restoran ima popunjenih 3-4 stola. Hrana neslana, osoblje se svadja pred gostima. Sve u svemu srednja žalost iako restoran ima prelep ambijent i dobar potencijal, ali uzalud.

3  Hvala korisniku Jelena4
Komentar je napisan: 26. jun 2020. sa mobilne aplikacije

ok jelo , ali pazite se prevara... U meniju cena za raznjice sa slaninom je 600din a na racunu 700din... Takodje smo imali 1 narucenu pogacicu a na racunu su bile upisane njih 6. Pogledajte racun uvek. Oprez!!!

Datum posete: jun 2020.
2  Hvala korisniku jjovan22
Komentar je napisan: 26. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Jelas su ukusna, očigledno koriste kvalitetne namirnice. Ambijent je veoma prijatan. Osoblje restorana je uslužno. Preporuka, za kvalitetan ručak u prijatnom ambijentu.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku kowalski11070

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tri Golubice gledali su i

Vrnjačka Banja, Centralna Srbija

Tri Golubice – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!