Najniže cene boravka
Booking.com
Orbitz.com
ZenHotels.com140 US$
Prikaži svih 15 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
31 rezultat
Komentar je napisan: 18. februar 2020.

Hotel je skoro renoviran. Na lazi se na odličnoj lokaciji , hrana je super, poseduje i svoj manji bazen, četri vrste sauna i hidromasažnih bazena. sve u svemu odličan hotel.
Moram samo dati par sitnih primedbi:
Bio sam u sobi 233. Kada smo legli da spavamo, primetio sam da je hladno, i da hladnoća dolazi od prozora i vrata. Što se tiče prozora primetio sam dve stvari. Prvo levo krilo prozora je bilo poluotvoreno bez obzira što je pravilno zatvoreno. Problem je bio u mehanizmu PVC stolarije koji je "prezubio". Pošto se bavim ovom materijom, uspeo sam da ga sam zatvorim. Međutim druga je stvar što na tom krilu nedostaje guma za dihtovanje pa je i dalje ulazio hladan vazduh. Od vrata ,kada se ugasi svetlo u sobi,dolazi svetlo iz hodnika jer je okvur vrata veći nego što su sama vrata. Zbog toga i dolazi buka iz hodnika kao i hladan vazduh.
Sve ovo su samo sitne primedbe koje kvare kompletan odličan utisak.

Savet za sobu: Try to reserve rooms with winodows which is not view on swiming pools. These rooms all night have noise from equipment for swiming pools.
Datum boravka: februar 2020.
2  Hvala korisniku Zoran1965
Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Paket romanticni vikend
Prvo se dobro raspitajte sta dobijate u paketu!!!!
1. Sobu koju su nam prvo dali nije ni nalik onoj koju su okacili (fotografije) na sajtu da ide u paketu. Kupatilo uzasno, ulazna vrata su se jedva otvarala od tepiha..... Kad sam sisla dole da se zalim, rekli su da nemaju drugu, ali kad su videli da necu odustati, na kraju su nam dali sobu kao sa slike, ali sa manjim krevetom (soba za jednu osobu).
2. Masaza- kad sam pitala koja masaza je u pitanju, receno je da je relax masaza celog tela i traje 40 minuta. Masaza je trajala manje od 30 min. i jako blaga, neosetljiva ( a ja sam osoba koja NE voli jaku masazu).
3. Romanticna vecera- sve pohvale za to, konobar na mestu, iskreno je rekao da smemo da porucimo sta zelimo u iznosu do 6000 din, muzika uzivo
4. Spa centar- temperatura vode i sadrzaj ok, velika guzva, nemate gde peskir da spustite.
5. Dorucak ok, mada mali izbor za hotel sa 4 zvezdice, isto vazi i za veceru koju smo drugo vece doplatili.
6. Profesionalna fotografija u ramu- nismo je dobili, niti su nas pitali za nju, a uredno nam je naplacena na racunu.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku Meander35468622133
Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Hej pa propustio sam da napišem u ovom slučaju pohvale o ovom hotelu.

Čitam druge komentare i izgleda mi kao da nismo bili u istom hotelu.

Hotel je extra...osoblje je za 10+....ne bih da navodim pojedine detalje gde, ko i kada me je oduševio u hotelu, jer je baš bilo puno situacija...meni je važno da je osoblje profesianalno ali i prirodno, a ne kao operateri u call centrima...

Hrana je ukusna i ima je dovoljno...sve što je u ponudi od hrane je jako ukusno....

Spa centar je veliki i jako je lepo koncipiran...

Hotel je bukvalno na tri minuta hoda od centra Vrnjačke Banje...

Cena naspram usluge je i više nego korektna....

idemo opet...uskoro....

Datum boravka: maj 2019.
Hvala korisniku Peka022
Komentar je napisan: 8. januar 2020.

Lokacija hotela je u centru VB. Iako je check in u 14h, sobe nisu bile spremne kako za nas, tako ni za još dosta gostiju. U sobu smo ušli oko 16.30 i to nakon našeg insistiranja da nam daju sobu. Hrana je bezukusna, a izbor hrane je skroman. Spa centar se sastoji iz dela gde je jedan plitak bazen za malu decu, jedan dublji bazen (u koji skaču deca), đakuzi (u kojem borave uglavnom roditelji sa decom) i bazen sa hidromasažnim mlaznicama. Drugi deo spa centra je za odrasle i decu preko 12 godina (što se ne poštuje od strane roditelja sa mlađom decom) i sastoji se od 3 saune i jedne slane sobe. Takođe, postoji i soba za odmor koja je bila van upotrebe, tako da u pauzi između dve saune možete koristiti samo tapedarijum klupe (na kojima se sedi). Ukoliko želite da se istuširate posle saune, to može sa hladnom (ledenom) vodom ili na veselom tušu ukoliko radi (prvi dan našeg boravka nije radio). Paket koji smo uplatili je podrazumevao bezalkoholni koktel u sobi i po dve masaže za svakoga - elem, bezalkoholni kotel je bio čaj od kamilice, a masaže takve da nismo hteli da iskoristimo tu drugu masažu (do sad nam se to nikad nije desilo). Hotel ima svoj parking, ali je mali za potrebe hotela tako da se automobili parkiraju bez obzira da li će nekoga zagraditi. Naš automobil (i ne samo naš) je bio zagrađen sve vreme boravka u hitelu, tako da ako planirate da obiđete nešto u okolini Vrnjačke banje....

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku DanijelaAv
Komentar je napisan: 7. januar 2020.

Osoblje na recepciji nesinhronizovano, svako daje svoju informaciju.od 4 dana koliko smo bili 2 dana je voda u bazenima bila ledena. Saune su ok kao i sobe u kojima se vec vidi brzo propadanje. Parking je bio prepun i cekali smo skoro sat vremena da nadjemo mesto ili preporucuju parking u blizini koji se placa. Hrana solidna ali je daleko od hotela sa 4*.
Bozicna vecera se sluzila u lobiju tj u kaficu hotela u kome se puši što je čist promašaj da u delu u kom se jede, pritom ima i dosta male dece, puši.
A kada udjete u hotel prvo što osetite je dim cigareta jer je kafic tako postavljen i otvoren ka recepciji i lobiju. Samim tim se nikako ne vodi računa o nepušačima što je veliki minus za hotel sa 4*.

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku Septoleta123