Komentar je napisan: 28. jun 2020.

Osoblje na recepciji krajnje ne prfesionalo recepcionarka Mririjana vice kao rangutan jeci ceo hotel ne moze da se spava od nje.Isterala nas je pola stata pre izlasa kako joj doazi vazan gost Sebastijan Kurc u taj apartman.Na izlasku nam je dat racun iz restorana gde su bile mnoge stavke koje mi nismo ni porucili klasicna kradja.Kada smo ukazali na gresku pocela je da se svadja sa nama i da vice kao da je iz dusevne bolnice pustena nedaj boze nikome,ceo odmor nam je uproposten i ponizeni smo.Izegavajte vilu ima toliko boljih hotela sa profesionalnijim osobljem.Tuga jednom recju.

Datum boravka: jun 2020.
1  Hvala korisniku Experience542412
Komentar je napisan: 6. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Sve čisto, uredno, besprekorno. Osoblje izuzetno ljubazno. Zaista oduševljeni. Apartmani su opremljeni (barem u ovom gde smo mi bili) Ikea stvarima i sve je sredjeno sa ukusom. Apartmani su blizu šetališta, tako da smo bez problema išli pešice. Bazen sa masažerima je odličan, voda unutrašnjeg bazena je temperature oko 30c. Cena veoma pristupačna i toplo preporučujem svima ovaj smeštaj.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku dejanand
Komentar je napisan: 2. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembar 2020.
Komentar je napisan: 22. septembar 2020.

Savet za sobu: Please ask for a room overlooking the park, not the street.
Datum boravka: septembar 2020.
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Datum boravka: januar 2021.