Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Za nase prilike i domace poimanje turizma, Tonanti je nesto neobicno,drugacije, kategorija za sebe. Spada u top 3 hotela u Srbiji po kategoriji ali je ovo jedan jedini hotel koji pravi razliku u korisnickom iskustvu izmedju odlicnog i fantasticnog. Da ne nabrajam detalje, drugi su vec naveli. Razlika je u tome sto se oseti da je ovaj hotel vodjen od strane posvecenog i pasioniranog tima koji neprekidno radi na daljem unapredjenju svakog segmenta. Za svaku pohvalu i preporuku. Iako moze biti relativno iz perspektive gosta, objektivno prema kategoriji i kvalitetu cene su vise nego prilagodjene domacem gostu pre svega, sto je za svaku pohvalu, veliki plus na duze staze, a i veliki domaci zadatak za ostale hotelijere. Moja prva ocena 10 ikada za domaceg hotelijera.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku Djordje71
Ana Milenković, Guest Services / Front Office objekta Hotel Tonanti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. jul 2020.

Poštovani Đorđe,
Zahvaljujemo Vam na odabiru hotela Tonanti prilikom Vaše posete Vrnjačkoj Banji.
Raduje nas da ste uživali tokom boravka i da smo opravdali Vaša očekivanja.
Sa zadovoljstvom Vas očekujemo ponovo u hotelu Tonanti.
Hvala Vam na izdvojenom vremenu da ocenite naš hotel i na odličnoj oceni.
Tim hotela Tonanti

Komentar je napisan: 20. jul 2020.

Upravo smo se vratili sa naseg najlepseg odmora u Srb...sve pohvale za osoblje hotela,drage dame koje su zaduzene za zabavu i brigu o deci u igraonici su toliko divne i brizne sve pohvale za njih...hrana je izvrsna,raznolika,sobe su ciste,svaki dan menjaju peskire i sve lepo ociste...a bazen milinaaaa,iako je bilo lose vreme da se kupamo napolju uzivali smo u unutrasnjem bazenu,pogotovo deca..jedva cekamo da ponovo uzivamo u ovako lepom i mirnom ambijentu...veliki pozdrav za celo osoblje

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku 020308
Ana Milenković, Guest Services / Front Office objekta Hotel Tonanti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. jul 2020.

Poštovani,
Hvala Vam na lepim rečima o našem hotelu.
Prenećemo timu Vaše pohvale.
Radujemo se ponovnom druženju sa Vama.
Hvala Vam što ste odvojili vreme da napišete recenziju o Vašem boravku u hotelu Tonanti.
Tim Hotela Tonanti

Komentar je napisan: 1. jul 2020.

Proveli smo dve veceri u hotelu subota-ponedeljak i utisci su stvarno sjajni sa nekim malim zamerkama. Pocecu od osoblja koje je stvarno sjajno, usluzno, ljubazno, sve pohvale. Zaposleni sve vreme nose maske. Sobe su takodje lepe, ima sve sto je potrebno i dovoljno prostora barem sto se nas tice. Cisti se svaki dan, a ono sto nas je posebno iznenadilo u pozitivnom smislu je da smo drugi dan cak dobili i novi bademantil sto nam se nije do sada nigde desilo za tako kratak boravak. Hrana nas je posebno odusevila jer je neverovatan izbor svega i svacega. Za dorucak postoji cak i mogucnost da od svezeg voca i povrca naprave sok u Nutri buletu sto takodje do sada nismo vidjali i ako smo bili u mnogim hotelima i u Srb i inostranstvu. Sto se tice SPA tu su jedino pomesani utisci. Problem je sto vikendima kada je hotel pun, a verovatno i preko leta kada pocnu odmori, nema dovoljno mesta za sve. U subotu popodne, kada smo se prijavili u hotel, dosli smo na bazen i napolju nije bilo mesta, sto je ocekivano, ali i unutra smo zauzeli poslednja dva. Nakon nas je dolazilo jos ljudi koji nisu imali gde da spuste stvari. Mislim da na bazenu treba da bude mesta proporcionalno mestima u hotelu. Pouceni situacijom od prethodnog dana u nedelju smo hteli da zauzmemo mesto odmah nakon dorucka i da onda odemo do sobe da se presvucemo i spremimo i sidjemo na bazen, medjutim to kao nije dozvoljeno iako kada smo posle dosli na bazen svuda stoje lezaljke sa peskirima ili bademantilima i bez ljudi u vodi ili bilo gde u blizini. Mislim da ako je vec politika da ne moze da se zauzima mesto onda to treba da se kontrolise bolje i da bude tako za sve. Sve ostalo sto se tice SPA, sauna, bazena nema zamerke, sve je sjajno.

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku nevensa28
Ana Milenković, Guest Services / Front Office objekta Hotel Tonanti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. jul 2020.

Poštovana Nevena,
Hvala Vam najlepše na vremenu koje ste odvojili da ostavite recenziju o boravku u Hotelu Tonanti.
Drago nam je da smo ispunili Vaša očekivanja.
Zahvaljujemo Vam i na iznetim sugestijama, koje će biti prosleđene menadžmentu hotela.
Nadamo se da ćemo i u budućem periodu imati priliku da Vas ugostimo.
Tim hotela Tonanti

Komentar je napisan: 8. jun 2020.

Sve pohvale za kompletno osoblje, pohvale za sobe, vrhunski odmor u vrhunskom hotelu. Nemam ni jednu zamerku, sto ne zanci da nisam zahtevan, vec da sam izuzetno zadovoljan. Prvi put sam za vikend bio u hotelu, ali sam siguran da to nece biti poslednji.

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku nalka2006
Tijana Stevanovic, Marketing objekta Hotel Tonanti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. jun 2020.

Poštovani,
Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napišete recenziju o boravku u našem hotelu.
Drago nam je da smo opravdali Vaša očekivanja i da ste zadovoljni uslugom.
Biće nam zadovoljstvo da Vas ugostimo i prilikom naredne posete Vrnjačkoj Banji.

Komentar je napisan: 28. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican hotel, izbor i kvalitet hrane fanstastican. Spa centar sa odlicnim sadrzajima i vrhunskom higijenom. Osoblje ljubazno. Sobe su prostrane i i lepo uredjene. Odlican odnos cene i kvaliteta. Sve preporuke

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku Navigate817166
Tijana Stevanovic, Marketing objekta Hotel Tonanti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. februar 2020.

Poštovani,
Hvala Vam što ste odabrali Hotel Tonanti za Vaš boravak u Vrnjačkoj Banji. Bilo nam je zadovoljstvo da Vas ugostimo.
Zahvaljujemo Vam se na vremenu koje ste izdvojili kako biste ostavili Vaš komentar o našem hotelu. Izuzetno nam je zadovoljstvo da ste uživali tokom boravka i da smo ispunili sva Vaša očekivanja.
Radujemo se Vašem ponovnom dolasku.
Tim Hotela Tonanti