Komentar je napisan: 18. avgust 2020.

Ovo je ziva katastrofa. Decko i ja smo seli da doruckujemo po preporuci,kad ono.Sto koji je bio ulepljen plastelinom jer su se deca sa stola pored igrala i roze pistoljem. Konobar koji prilazi i rukom cisti plastelin umesto da je promenio stoljnak i vratio pistolj rodjiteljima nego je sve to tako ostavio... Potom smo se prebacili da drugi sto koji je isto bio prljav. Na pitanje zasto ne promeni stoljnjake odgovor je bio, “Ne radi nam masina..”
Zaobidjite u svakom slucaju!

Datum boravka: avgust 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Sanjahas
Komentar je napisan: 23. avgust 2019.

Na zalost ovog avgusta sam imala jako lose iskustvo u restoranu u hotelu Promenada. Ovaj hotel koji se ranije zvao hotel Partizanka u proslosti je imao savrsenu uslugu i ponudu. Iz tog razloga smo odlucili da rucamo u restoranu ovog hotela. Na zalost to je bilo veoma lose iskustvo. Hotel ima problem sa brojem radnika pa konobara morate cekati i preko 20 min. Kada smo mi bili 1 konobar je radio na punoj terasi. Posluzavnik na kome se sluzi je zardjao!!! Narucili smo 2 porcije pomfrita, 1 porciju pecurki, becku sniclu, 1 salatu i palacinke i pice. Posle preko pola sata od narudzbine i naseg negodovanja dobili smo na 1 tanjiru 2 porcije pomfrita (koje po kolicini nisu odgovarali ni jednoj porciji), porciju pecurki i 2 palacinke najmanjeg moguceg promera tiganja. pribor za jelo smo dobili nakon toga, kao i becku sniclu. Iz treceg puta smo dobili pice. Hleb nismo ni dobili. Konobar se pravdao da sam radi, da ne moze da stigne. Na nase pitanje o kolicini pomfrita na 1 tanjiru i zasto su 2 porcije stavljene na jedan, odgovor je da je tako pripremljeno u kuhinji. Na kraju na racunu su naplacene 2 salate iako je narucena i donesena jedna.
Jako mi je zao sto su od jednog hotela koji je bio zastitni znak Vrnjacke Banje nastao hotel koji treba da se zaobilazi iako se nalazi na glavnoj promenadi i ima predivnu terasu za uzivanje.
Zaobidjite ga!

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku Turistaputnik