“Vecera”
Komentar o hotelu Bistro Luka

Bistro Luka
Rangiran na 15. mestu od 19 Restorani u Vrnjačkoj Banji
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Fantasticno, odlicna lokacija, usluga, hrana
Sva preporuka
Veliki izbor jela od pica, supi, corbi, jela sa rostilja, obrok salata, deseta
Do ramsteka i bifteka

Hvala korisniku peca98765
Komentar je napisan: 10. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Jelo solidno, ali usluga očajna. Konobar nadrndan, neljubazan. Iako je pogrešio porudžbinu umesto izvinjenja smo dobili objašnjenje da mu je neko sa šanka odneo to naše. Ne preporučujem nikome!

Hvala korisniku jovanaj383
Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Usluga očajna. Dolazimo iz Beograda, navikli smo na gužvu ali ovo prevazilazi sve mere. Konobarica nas je nakon narucenog prvog i drugog jela obavestila da prvog nema. U restoranu je deo zakupljen za privatno slavlje svi konobari su fokusirani na to. Naručena dva ista jela stigla su različita. Sve u svemu očajna usluga.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku AZ33-a
Komentar je napisan: 21. februar 2020.

Odlična hrana, velike porcije, prijatno osoblje. Ako poručite pljeskavicu na kajmaku dobićete dve pljeskavice u porciji, pomfrit ukusan očigledno pravljen u svežem ulju, Cezar salata odlična, uz sve to hladno točeno pivo, baš smo lepo jeli. Veliki je prostor lepo uređen, ima stolova i za dvoje i za sedmoro.

1  Hvala korisniku Milena L

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Luka gledali su i

Vrnjačka Banja, Centralna Srbija

Bistro Luka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!