“Jedinstveno! ”
Komentar o hotelu Adut

Adut
Rangiran na 11. mestu od 19 Restorani u Vrnjačkoj Banji
Opis: Inspirisani lokalnim namirnicama, sirevima, suhomesnatim proizvodima, mesom od divljači, zamislili smo restoran Adut u Vrnjačkoj Banji. Adut meni je napravljen sa lokalnim pristupom na umu, gde većina sastojaka dolazi iz okoline Vrnjačke Banje, a ostatak iz drugih delova Srbije. U savremenom enterijeru u kojem preovladaju zemljane boje i prirodni materijali probaćete srpska jela napravljena na inovativniji način.
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Zanimljiv ambijent, vrhunska hrana i veliki izbor rakija i vina. Preporuka za Akov rakije!
Vredi posetiti!

Hvala korisniku mmiljkovic
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Adut gledali su i

Vrnjačka Banja, Centralna Srbija

Adut – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!