Vrnjacka Banja

Prelepo mesto, prepuno zelenila. Divno za porodican odmor, raman za opustanje. Preporucujem... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. avgust 2020.
Vuk2523
Oruiduženi vikend sa ooridicom

Vrnjacka banja je opravdala naša očekivanja.Zaista je kraljica Srpskog turizma.Od suroke ponuude... pročitajte više

Komentar je napisan: 13. maj 2020.
Quest414172

Komentar je napisan: 13. mart 2017.

U Banji sam bila više puta i uvek uživam u šetnjama i vodi i vazduhu i hrani. to je naša najlepša Banja

Datum aktivnosti: april 2016.
Hvala korisniku Sveki1970
Komentar je napisan: 6. mart 2017.

Vrnjačka Banja je kraljica svih banja u Srbiji. Smeštena je u podnožju planine Goč i bogata termo-mineralnim izvorima. Jedna od intersantnih atrakcija je Japanski vrt a naravno tu je i most ljubavi. Ova Banja je ineresantna svim generacijama jer zaista ima širok spektar ponede za sve generacije. Moja preporuka

Datum aktivnosti: mart 2017.
2  Hvala korisniku VladaGaga
Komentar je napisan: 16. februar 2017.

Park predivan, priroda netaknuta. Puno mogućnosti za provod, šetnju, obilazak. Veliki broj restorana,kafica i hotela. Sa decom smo cesto u Vrnjackoj Banji i uvek imamo razlicite opcije za provod. Pogodna za posetu u svako doba godine! Sve preporuke!

Datum aktivnosti: novembar 2016.
Hvala korisniku LiAlisaM
Komentar je napisan: 5. januar 2017.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku tanjadjs65
Komentar je napisan: 2. novembar 2016.

Po ko zna koji put sam obisao Vrnjacku banju...i opet volim da je obidjem i vidim, prosetam parkom i promenadom. Oaza mira i tisine, pogodna za odmor u svako doba godine.

Datum aktivnosti: oktobar 2016.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic