“Prelep restoran”
Komentar o hotelu Dukat

Dukat
Rangiran na 2. mestu od 20 Restorani u Vrnjačkoj Banji
Komentar je napisan: 4. januar 2021.

obicno kad dodjem u banju uvek svratim u taj restoran izuzetno cist prijatan za boravak osoblje ljubazno a hrana i pice zaista ukusno boravak u tom restoranu mi prija jer se uvek napunim pozitivnom energijom

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Dream618140

Komentar je napisan: 20. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Локал нон стоп пун,особље добро,храна осредња,све у свему може да прође. Можда и није ни за 4 ,али од једног малог места (Вршњачка бања) не можеш да очекујеш да буде све како треба. Бавим се угоститељством па видим више него што треба, да се не бавим било би 4+.

Hvala korisniku kockaejmimejmi
Komentar je napisan: 19. septembar 2020.

Nakon sto sam pronasla dlaku u karbonari,konobarica mi je bez ikakvog izvinjenja odnosi,a kasnije bez imalo srama istu naplacuje(uprkos tome sto sam se pozalila.Ovakvu scenu nisam skoro dozivela.

Hvala korisniku 346jelenat
Komentar je napisan: 19. septembar 2020.

Nadjena dlaka u hrani,kasnije ista ta hrana naplacena uprkos zalbi.Uz sve to veoma neprijatno osoblje.Voda je takodje bila vrlo ruznog ukusa i doneta posle mnogo cekanja.

Hvala korisniku 123andre12
Komentar je napisan: 18. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Poručili smo ćevape i picu.Roštilj i nije nesto,pica..kao da je na hleb stavljen nadev.Jedino usluga je iznad proseka-ljubazni,nenametljivi i profesionalni

Hvala korisniku Nenad77

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dukat gledali su i

Vrnjačka Banja, Centralna Srbija

Dukat – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!