Odlicno iskustvo, ljubazan Game master

Mnogo mi je drago sto u Vrscu postoji ovako nesto. Svaka cast za ideju! Na moju prvu poslatu poruku... pročitajte više

MinjaJovovic
Muscat, Oman
Super provod

Fenomenalno osmisljeno i vrlo ljubazan domacin. Bili smo u horor sobi i bas je potaman tezine... pročitajte više

Komentar je napisan: 3. novembar 2019.
757tatjanaj

1924 od 63 komentara
Komentar je napisan: 9. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Upravo smo odigrali bekstvo iz horor stana i utisci su odlicni! Zadaci su originalni i veoma zanimljivi, a ambijent strasan tako da se potpuno uzivite u igru. Decko koji je osmislio igru je veoma prijatan i ovakvu dobrodoslicu nismo dobili ni u jednom escape roomu! za svaku preporuku! Obavezno posetite! Doci cemo ponovo u drugu sobu!

Datum aktivnosti: jul 2017.
Hvala korisniku obradovic2018
Komentar je napisan: 26. jun 2017.

Ukoliko uživate u mozganju, iskoristite svoju moć opažanja i maštu kako biste rešili predano zamišljene zagonetke. Moj prvi put u Escape room-u, autentična atmosfera i vrlo zanimljivo i izazovno iskustvo. :)

Datum aktivnosti: mart 2017.
1  Hvala korisniku Sunshine720159
Komentar je napisan: 30. maj 2017.

Vrlo zanimljivo iskustvo i odlična zabava. Sobe kreativno i zanimljivo osmišljene. Toplo preporučujem!

Hvala korisniku NenadB157
Komentar je napisan: 29. maj 2017.

Nas sestoro je resavalo horor problem. Svako od nas je drugacije prirode, ali je svako doprineo resenju na neki nacin.

Hvala korisniku Lombok_86
Komentar je napisan: 18. maj 2017.

Odlično smo se proveli, posebno u Horor sobi. Zagonetke su dobro osmisljene i lepo povezane. Svaka preporuka za mladog Alena da nastavi dalje sa svojim sobama i eskejpom :)

Hvala korisniku Just_Labo