“Turistička poseta Vršcu”
Komentar o hotelu Element drinks & food

Element drinks & food
Rangiran na 3. mestu od 26 Restorani u Vršcu
Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Divno mesto,da se malo odmorite od šetnje i da domaća kafa odlična.Vrlo zanimljiv enterojer,sve u svemu svratite !!

Hvala korisniku FellowTraveler198105

Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Savršena hrana(pica, musli, sendviči, smuti, kafe...) Šta god naručili nećete pogrešiti. Osoblje izuzetno srdačno i susretljivo.

2  Hvala korisniku Jet47860553115
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Katastrofalno loša usluga. Naručeno jelo smo čekali 45 minuta da bi kad je najzad stiglo bilo dobrano ohladjeno. Grilovano povrće je bilo bljutavo i delimično nejestivo pošto kuvar očigledno ne zna da ne može sve što raste u bašti da se griluje i stavi u tanjir a naročito korenaste biljke koje rastu ispod zemlje. Na kraju smo morali da čekamo da nam se neko obrati ili da nas neko bar udostoji pogledom da bi mogli da zatražimo račun. Pošto su konobari bili uglavnom zauzeti ćaskanjem sa pojedinim gostima koji uživaju nekakav povlašćeni burazersko srdačan odnos bili smo prinuđeni da odemo do šanka i zatražimo račun. Konobar je naravno posle desetak minuta došao s keš računom bez pitanja da li želimo da platimo kešom ili karticom što je zaista nedopustivo u objektu ovakvog tipa. Jednostavno, nije bio problem u nedostatku konobara jer ih je bilo sasvim dovoljno za lokal te veličine, pa kao nisu stizali, problem je malo dublje prirode a to je što bi se reklo čist amaterizam u svakom pogledu. Džaba vam dragi moji fensi enterijer i moderan stil, nivo usluge je je u rangu drumske kafane.

Hvala korisniku GoranDo
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Kad me put vodi kroz Vrsac obavezno svratim na kafu i lagani obrok. Prijatan ambijent, velike staklene povrsine donose dovoljno svetlosti u lokal, nadje se tu lepo mesto i udobna stolica pa je onda i hrana obavezna. Tesko je dozvati konobara ali je usluga dobra,i ako je zagusljivo i prohladno, uvek ponesem pozitivne utiske.

Hvala korisniku kanelim
Komentar je napisan: 25. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Sjajan kafe, urban i eklektican, odlicna ponuda pica i pizze, ali....guzva konstantna i nivo buke koji bi tokom dana morao biti manji.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Seaside116291

Putnici koji su gledali informacije o mestu Element drinks & food gledali su i

Vršac, Vojvodina

Vršac, Vojvodina

Element drinks & food – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!