“pogled kao sa neba”
Komentar o hotelu Hotel Villa Breg

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 1 sajt!
Hotel Villa Breg
Rangiran na 2. mestu od 3 hotela u Vršcu
Komentar je napisan: 14. oktobar 2016.

Ovaj hotel ima izuzetnu lokaciju na brdu iznad Vrsca pa vam se cini da sa neba gledate Banat i vojvodjansku ravnicu.Narocito je perdivan pogled sa prelepe terase koja uz prijatne garniture za sedenje,tihu muziku i nenametljivo osoblje cini da se osecate opusteno i zaboravite na stres.Sobe su prostrane,dobro opremljene,osoblje ljubazno,sadrzaji u hotelu dobri,dorucak odlican sa velikim izborom jela,ali ne savetujem da uzimate polupansion (pakete koji se nude) jer je vecera bila prilicno razocaravajuca (izbor jela skroman , hrana prosecna).Cene su prilicno visoke obzirom da se u drugim objektima iste ili nize kategorije u Srbiji moze dobiti slicna ili bolja usluga.Mi smo bili u maju pa ne znam kakvo je grejanje na koje sam cula da ima primedbi,ali mi je zasmetala buka do kasnih vecernjih sati iz restorana u kom se odrzavala svadba.

• Datum boravka: maja 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku mira957

Komentar je napisan: 16. februar 2016.

Lep hotel na lepom mestu iznad grada. Divan pogled. Sobe prostrane i udobne. Doručak solidan. Osoblje ljubazno. Hodnici su doduše hladni. Komplikovan put od soba do Spa dela. Besplatan bilijar i fliperi. Cena smeštaja u granicama ponudjenog.

• Datum boravka: februara 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Goran A
Komentar je napisan: 13. decembar 2015.

Sobe, hodnici, hotelski lobi je bio bez grejanja u sred decembra ! Temepratura u sobi je bila 17,5 C ! Bazen je sa poluhladnom vodom, djakuzi je proradio na našu intervenciju, drugi je u kvaru. U sali za ručavanje se puši. Neverovatno ! Osoblje je ljubazno ali na granici profesionalnosti. Vrhunac svega je da nam je jedan od zaposlenih rekao da je vlasnik hotela naložio da se isključi grejanje zbog manjka gostiju. Opet neverovatno ! Od pozitvnih stvari, hrana je solidna, hotel je čist. I za kraj, na sve to nisu nam ponudili nikakvu komepenzaciju zbog neprijatnosti koje smo doživeli. Jedan ozbiljan hotel bi to sigurno uradio.

• Datum boravka: decembra 2015., putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku Nesha58
Komentar je napisan: 17. avgust 2015.

Drugi put smo u odseli u ovom hotelu i prvi put bile prilicno zadovoljne ali se do naseg sledeceg dolaska dost toga promenilo. Pogled je divan, hrana ukusna, sobe lepe, luksuzne, kupatilo cisto medjutim osoblje nazalost nije na nivou luksuza ovog hotela. Trude se ali jednostavno kao da nisu prosli dovoljno obuke, ne snalaze se ili se menadzment hotela nije dovoljno potrudio oko njih. Takodje, maserka u spa centru ne poznaje ni osnovne tehnike masaze, hostese vas stalno prekidaju u uzivanju i relaksaciji sa nekim pitanjima i smatram da je nedopustivo da vam neko kaze u ovakvom objektu; zavrsavamo smenu, ako mozete da platite itd. Osecali smo se kao da smo tu samo da punimo budzet hotela a ne i mi da uzivamo u njemu. Bazen je lep ali u vreme kada smo mi bili izuzetno prljav i loseg mirisa. Cena je prilicno neodgovarajuca za ono sto se u hotelu dobija i da napomenem jos da je po nekim novim pravilima cena ostavljanja utomobila u garazi 2000din (~18eur) sto je vise nego u evropskim metropolama.

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku JulijaBg
Komentar je napisan: 12. februar 2015.

Хотел Брег лежи на брду неколико стотина метара надморске висине. Поглед са хотела према граду Вршцу и околини је раскошно диван. Зграда хотела је импозантна. Интеријер је веома укусно и луксузно опремљен. Особље на свима положајима је веома професионално, и ефикасно без да то умањује љубазност и квалитет услуге. О Хотелу Брег се може говорити само у суперлативу. Једина негативна примедба је град у коме је смештен. Вршац је мање провинциско место. Ја не сматрам да Вршац има потребе за такав велики луксузни објекат у коме су цене услега на истом високом нивоу као и поменути луксуз. Хотел Брег, по својим ценама, није приступачан гостима са стандардним примањима Србије. За стране госте је Вршац као туристички објекат веома мало интересантан. Ја сам у задњих две године био два пута гост у хотелу и оба пута, нажалостсам као једини гост.

Savet o sobi: Собе са изгледом према граду су нај....
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: maja 2014., putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku Stan V
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Vršcu
Na udaljenosti od 1,4 km
Nije navedena fotografija
Stari Mlin
Br. 3 od 3 u: Vršac
Prikaži cene

Hotel Villa Breg – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Villa Breg

Adresa: Goranska bb, Vršac 26300, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Vršac
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 2. mestu od 3 hotela u Vršcu
Raspon cena: 122.008 RSD - 125.316 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Hotel Villa Breg 4*
Broj soba: 48

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?