Hotel Villa Breg
Volite da uštedite? Pretražujemo i do 200 sajtova u potrazi za najnižim cenama
Hotel Srbija(Vršac)
Motel Jezero(Topola)
Prikaži hotel
Danubia Park Hotel(Veliko Gradište)
Hotel Dunav(Požarevac)
  • Restoran
Car Hotel(Smederevo)
FiltrirajSvi jezici
Komentar je napisan: 16. februar 2016.

Lep hotel na lepom mestu iznad grada. Divan pogled. Sobe prostrane i udobne. Doručak solidan. Osoblje ljubazno. Hodnici su doduše hladni. Komplikovan put od soba do Spa dela. Besplatan bilijar i fliperi. Cena smeštaja u granicama ponudjenog.

• Datum boravka: februara 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Goran A
Komentar je napisan: 13. decembar 2015.

Sobe, hodnici, hotelski lobi je bio bez grejanja u sred decembra ! Temepratura u sobi je bila 17,5 C ! Bazen je sa poluhladnom vodom, djakuzi je proradio na našu intervenciju, drugi je u kvaru. U sali za ručavanje se puši. Neverovatno ! Osoblje je ljubazno ali na granici profesionalnosti. Vrhunac svega je da nam je jedan od zaposlenih rekao da je vlasnik hotela naložio da se isključi grejanje zbog manjka gostiju. Opet neverovatno ! Od pozitvnih stvari, hrana je solidna, hotel je čist. I za kraj, na sve to nisu nam ponudili nikakvu komepenzaciju zbog neprijatnosti koje smo doživeli. Jedan ozbiljan hotel bi to sigurno uradio.

• Datum boravka: decembra 2015., putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku Nesha58
Komentar je napisan: 17. avgust 2015.

Drugi put smo u odseli u ovom hotelu i prvi put bile prilicno zadovoljne ali se do naseg sledeceg dolaska dost toga promenilo. Pogled je divan, hrana ukusna, sobe lepe, luksuzne, kupatilo cisto medjutim osoblje nazalost nije na nivou luksuza ovog hotela. Trude se ali jednostavno kao da nisu prosli dovoljno obuke, ne snalaze se ili se menadzment hotela nije dovoljno potrudio oko njih. Takodje, maserka u spa centru ne poznaje ni osnovne tehnike masaze, hostese vas stalno prekidaju u uzivanju i relaksaciji sa nekim pitanjima i smatram da je nedopustivo da vam neko kaze u ovakvom objektu; zavrsavamo smenu, ako mozete da platite itd. Osecali smo se kao da smo tu samo da punimo budzet hotela a ne i mi da uzivamo u njemu. Bazen je lep ali u vreme kada smo mi bili izuzetno prljav i loseg mirisa. Cena je prilicno neodgovarajuca za ono sto se u hotelu dobija i da napomenem jos da je po nekim novim pravilima cena ostavljanja utomobila u garazi 2000din (~18eur) sto je vise nego u evropskim metropolama.

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku JulijaBg
Komentar je napisan: 12. februar 2015.

Хотел Брег лежи на брду неколико стотина метара надморске висине. Поглед са хотела према граду Вршцу и околини је раскошно диван. Зграда хотела је импозантна. Интеријер је веома укусно и луксузно опремљен. Особље на свима положајима је веома професионално, и ефикасно без да то умањује љубазност и квалитет услуге. О Хотелу Брег се може говорити само у суперлативу. Једина негативна примедба је град у коме је смештен. Вршац је мање провинциско место. Ја не сматрам да Вршац има потребе за такав велики луксузни објекат у коме су цене услега на истом високом нивоу као и поменути луксуз. Хотел Брег, по својим ценама, није приступачан гостима са стандардним примањима Србије. За стране госте је Вршац као туристички објекат веома мало интересантан. Ја сам у задњих две године био два пута гост у хотелу и оба пута, нажалостсам као једини гост.

Savet o sobi: Собе са изгледом према граду су нај....
  • Datum boravka: maja 2014., putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku Stan V
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 13. jul 2014. sa mobilne aplikacije

Odseo sam ovde sa svojom ženom tokom opuštajućeg vikenda i lepo smo se proveli.
Pogled oduzima dah. Imali smo lepo sunčano vreme.
Uveče se održavalo neko venčanje, ali nije bilo bučno.
Vodu u bazenu na otvorenom bi trebalo grejati nekim solarnim sistemom.
Hrana je bila dobra, doručak ograničen, ali ukusan.
Šetnja do centra Vršca je bila prijatna.
Cena za iznajmljivanje bicikle za jednu osobu je 50 evra što je po mom mišljenju previsoka cena za hotelske goste.
Hotel ima oznaku sa 4 zvezdice na ulazu.

Hvala korisniku Strmy
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original