“Lepa lokacija”
Komentar o hotelu Hotel Villa Breg

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 1 sajt!
Hotel Villa Breg
Rangiran na 2. mestu od 3 hotela u Vršcu
Komentar je napisan: 24. mart 2017.

Hotel je na izuzetno lepoj lokaciji, na uzviišenju odakle se pruža poged na Vršac, okolinu, ravnicu. Sam hotel je prostran, kao I sobe, restoran, kluba sala, ali je potrebno renoviranje. Sobe su čiste, ali dotrajale I tamne boje enterijera čine amnijent sumornim. Hrana je fenomenalna, usluga odlična, osoblje ljubazno I predusretljivo. Fenomenalan otvoreni bazen, spa centar.

• Datum boravka: aprila 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Stone S

Komentar je napisan: 30. januar 2017.

Bili smo za vikend u hotelu Villa Breg sa dvoje male dece (godinu dana i sest godina). Bile su zauzete samo tri sobe tako da je atmosfera po malo podsecala na film Shining. Ugrejana je bila samo soba, restoran i bazen. Da bi smo stigli do bazena, morali smo da prodjemo kroz jako hladne delove hotela u kojima je temperatura bila skoro kao napolju, tako da smo na kupanje isli u jaknama i sa kapama na glavama. Kupatilo u nasoj sobi nije grejano pa su nam dali radijator da ga zagrejemo po potrebi. Za veceru smo dobili da biramo izmedju pilece vesalice sa pomfritom i pileceg filea sa njokama. Ovo je sve jako nedolicno za takav hotel i takve cene (na popustu smo platili 17 500 nocenje za nas cetvoro). Sve me je podsetilo na godine pod sankcijama. Svaka cast jedino osoblju hotela koje je jako ljubazno, kuvarici koja odlicno kuva i onima koji vode racuna o cistoci hotela koja je zaista na odlicnom nivou.

• Datum boravka: januara 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Milica M
Komentar je napisan: 14. oktobar 2016.

Ovaj hotel ima izuzetnu lokaciju na brdu iznad Vrsca pa vam se cini da sa neba gledate Banat i vojvodjansku ravnicu.Narocito je perdivan pogled sa prelepe terase koja uz prijatne garniture za sedenje,tihu muziku i nenametljivo osoblje cini da se osecate opusteno i zaboravite na stres.Sobe su prostrane,dobro opremljene,osoblje ljubazno,sadrzaji u hotelu dobri,dorucak odlican sa velikim izborom jela,ali ne savetujem da uzimate polupansion (pakete koji se nude) jer je vecera bila prilicno razocaravajuca (izbor jela skroman , hrana prosecna).Cene su prilicno visoke obzirom da se u drugim objektima iste ili nize kategorije u Srbiji moze dobiti slicna ili bolja usluga.Mi smo bili u maju pa ne znam kakvo je grejanje na koje sam cula da ima primedbi,ali mi je zasmetala buka do kasnih vecernjih sati iz restorana u kom se odrzavala svadba.

• Datum boravka: maja 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku mira957
Komentar je napisan: 16. februar 2016.

Lep hotel na lepom mestu iznad grada. Divan pogled. Sobe prostrane i udobne. Doručak solidan. Osoblje ljubazno. Hodnici su doduše hladni. Komplikovan put od soba do Spa dela. Besplatan bilijar i fliperi. Cena smeštaja u granicama ponudjenog.

• Datum boravka: februara 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Goran A
Komentar je napisan: 13. decembar 2015.

Sobe, hodnici, hotelski lobi je bio bez grejanja u sred decembra ! Temepratura u sobi je bila 17,5 C ! Bazen je sa poluhladnom vodom, djakuzi je proradio na našu intervenciju, drugi je u kvaru. U sali za ručavanje se puši. Neverovatno ! Osoblje je ljubazno ali na granici profesionalnosti. Vrhunac svega je da nam je jedan od zaposlenih rekao da je vlasnik hotela naložio da se isključi grejanje zbog manjka gostiju. Opet neverovatno ! Od pozitvnih stvari, hrana je solidna, hotel je čist. I za kraj, na sve to nisu nam ponudili nikakvu komepenzaciju zbog neprijatnosti koje smo doživeli. Jedan ozbiljan hotel bi to sigurno uradio.

• Datum boravka: decembra 2015., putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku Nesha58
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Vršcu
Na udaljenosti od 1,4 km
Nije navedena fotografija
Stari Mlin
Br. 3 od 3 u: Vršac
Prikaži cene

Hotel Villa Breg – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Villa Breg

Adresa: Goranska bb, Vršac 26300, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Vršac
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 2. mestu od 3 hotela u Vršcu
Raspon cena: 122.008 RSD - 125.316 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Hotel Villa Breg 4*
Broj soba: 48

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?