Komentar je napisan: 30. januar 2017.

Bili smo za vikend u hotelu Villa Breg sa dvoje male dece (godinu dana i sest godina). Bile su zauzete samo tri sobe tako da je atmosfera po malo podsecala na film Shining. Ugrejana je bila samo soba, restoran i bazen. Da bi smo stigli do bazena, morali smo da prodjemo kroz jako hladne delove hotela u kojima je temperatura bila skoro kao napolju, tako da smo na kupanje isli u jaknama i sa kapama na glavama. Kupatilo u nasoj sobi nije grejano pa su nam dali radijator da ga zagrejemo po potrebi. Za veceru smo dobili da biramo izmedju pilece vesalice sa pomfritom i pileceg filea sa njokama. Ovo je sve jako nedolicno za takav hotel i takve cene (na popustu smo platili 17 500 nocenje za nas cetvoro). Sve me je podsetilo na godine pod sankcijama. Svaka cast jedino osoblju hotela koje je jako ljubazno, kuvarici koja odlicno kuva i onima koji vode racuna o cistoci hotela koja je zaista na odlicnom nivou.

• Datum boravka: januar 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku MilicaM401
Komentar je napisan: 14. oktobar 2016.

Ovaj hotel ima izuzetnu lokaciju na brdu iznad Vrsca pa vam se cini da sa neba gledate Banat i vojvodjansku ravnicu.Narocito je perdivan pogled sa prelepe terase koja uz prijatne garniture za sedenje,tihu muziku i nenametljivo osoblje cini da se osecate opusteno i zaboravite na stres.Sobe su prostrane,dobro opremljene,osoblje ljubazno,sadrzaji u hotelu dobri,dorucak odlican sa velikim izborom jela,ali ne savetujem da uzimate polupansion (pakete koji se nude) jer je vecera bila prilicno razocaravajuca (izbor jela skroman , hrana prosecna).Cene su prilicno visoke obzirom da se u drugim objektima iste ili nize kategorije u Srbiji moze dobiti slicna ili bolja usluga.Mi smo bili u maju pa ne znam kakvo je grejanje na koje sam cula da ima primedbi,ali mi je zasmetala buka do kasnih vecernjih sati iz restorana u kom se odrzavala svadba.

• Datum boravka: maj 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku mira957
Komentar je napisan: 16. februar 2016.

Lep hotel na lepom mestu iznad grada. Divan pogled. Sobe prostrane i udobne. Doručak solidan. Osoblje ljubazno. Hodnici su doduše hladni. Komplikovan put od soba do Spa dela. Besplatan bilijar i fliperi. Cena smeštaja u granicama ponudjenog.

• Datum boravka: februar 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Goran A
Komentar je napisan: 13. decembar 2015.

Sobe, hodnici, hotelski lobi je bio bez grejanja u sred decembra ! Temepratura u sobi je bila 17,5 C ! Bazen je sa poluhladnom vodom, djakuzi je proradio na našu intervenciju, drugi je u kvaru. U sali za ručavanje se puši. Neverovatno ! Osoblje je ljubazno ali na granici profesionalnosti. Vrhunac svega je da nam je jedan od zaposlenih rekao da je vlasnik hotela naložio da se isključi grejanje zbog manjka gostiju. Opet neverovatno ! Od pozitvnih stvari, hrana je solidna, hotel je čist. I za kraj, na sve to nisu nam ponudili nikakvu komepenzaciju zbog neprijatnosti koje smo doživeli. Jedan ozbiljan hotel bi to sigurno uradio.

• Datum boravka: decembar 2015., putovao/la je sa partnerom
4  Hvala korisniku Nesha58
Komentar je napisan: 17. avgust 2015.

Drugi put smo u odseli u ovom hotelu i prvi put bile prilicno zadovoljne ali se do naseg sledeceg dolaska dost toga promenilo. Pogled je divan, hrana ukusna, sobe lepe, luksuzne, kupatilo cisto medjutim osoblje nazalost nije na nivou luksuza ovog hotela. Trude se ali jednostavno kao da nisu prosli dovoljno obuke, ne snalaze se ili se menadzment hotela nije dovoljno potrudio oko njih. Takodje, maserka u spa centru ne poznaje ni osnovne tehnike masaze, hostese vas stalno prekidaju u uzivanju i relaksaciji sa nekim pitanjima i smatram da je nedopustivo da vam neko kaze u ovakvom objektu; zavrsavamo smenu, ako mozete da platite itd. Osecali smo se kao da smo tu samo da punimo budzet hotela a ne i mi da uzivamo u njemu. Bazen je lep ali u vreme kada smo mi bili izuzetno prljav i loseg mirisa. Cena je prilicno neodgovarajuca za ono sto se u hotelu dobija i da napomenem jos da je po nekim novim pravilima cena ostavljanja utomobila u garazi 2000din (~18eur) sto je vise nego u evropskim metropolama.

• Datum boravka: avgust 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku JulijaBg