Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Villa Breg je hotel koji moram priznati me prijatno iznenadio prostranošću soba, udobnošću, čistoćom , kvalitetan doručak, spa i bazen vrhunski, sa predivnim pogledom..Naravno samo mesto i pogled na grad je čaroban naročito noću..Topla preporuka za kraći predah..ono što smeta su svadbe subotom ,ali dobro je zvučno izolovano...

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku tamaradrobnjak
Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Villa Breg je hotel koji zauzima visoko mesto u hotelskoj ponudi Srbije, a definitivno je najbolji u Vojvodini.
Divna lokacija i pogled na grad i okolinu, descentan ambijent visokog nivoa, vrhinska usluga.
Poseduje spa centar, luksuzno opremljene sobe i propratne sadrzaje.
Pogodan za slavlja i intimne vecere, divan predah na terasi " sa pogledom".
Odlicna ponude hrane i pica, divan ambijent tokom cele godine.Kamin bar, restorani i prostrana terasa.
A poseban utisak ostavljaju originalne ikone u holu, licna svojina vlasnika jer je Villa Breg ustvari privatna rezidencija.Vanserijski dozivljaj.

Datum boravka: avgust 2018.
1  Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 4. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Pogled je divan, udobne fotelje i to već vrijedi dolaska. Krempita je dobra ali je precijenjena. Osoblje je pretjerano formalno. Put do hotela je dobar ali jako strm što za manje iskusne vozače može biti problem.

Datum boravka: maj 2018.
1  Hvala korisniku Tatjana G
Komentar je napisan: 24. mart 2017.

Hotel je na izuzetno lepoj lokaciji, na uzviišenju odakle se pruža poged na Vršac, okolinu, ravnicu. Sam hotel je prostran, kao I sobe, restoran, kluba sala, ali je potrebno renoviranje. Sobe su čiste, ali dotrajale I tamne boje enterijera čine amnijent sumornim. Hrana je fenomenalna, usluga odlična, osoblje ljubazno I predusretljivo. Fenomenalan otvoreni bazen, spa centar.

Datum boravka: april 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Stone S
Komentar je napisan: 30. januar 2017.

Bili smo za vikend u hotelu Villa Breg sa dvoje male dece (godinu dana i sest godina). Bile su zauzete samo tri sobe tako da je atmosfera po malo podsecala na film Shining. Ugrejana je bila samo soba, restoran i bazen. Da bi smo stigli do bazena, morali smo da prodjemo kroz jako hladne delove hotela u kojima je temperatura bila skoro kao napolju, tako da smo na kupanje isli u jaknama i sa kapama na glavama. Kupatilo u nasoj sobi nije grejano pa su nam dali radijator da ga zagrejemo po potrebi. Za veceru smo dobili da biramo izmedju pilece vesalice sa pomfritom i pileceg filea sa njokama. Ovo je sve jako nedolicno za takav hotel i takve cene (na popustu smo platili 17 500 nocenje za nas cetvoro). Sve me je podsetilo na godine pod sankcijama. Svaka cast jedino osoblju hotela koje je jako ljubazno, kuvarici koja odlicno kuva i onima koji vode racuna o cistoci hotela koja je zaista na odlicnom nivou.

Datum boravka: januar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku MilicaM401