“Dobar servis i hrana sa pristupačnim cenama”
Komentar o hotelu Etage

Etage
Rangiran na 8. mestu od 27 Restorani u Vršcu
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Danas sam prvi put bio u ovom restoranu na ručku i to neplanirano. Prijatno sam iznenađen. Visok nivo usluge, kvalitetna hrana u prijatnom ambijentu. Sve je vrlo čisto i uredno. Žao mi je što su na slikama koje sam napravio i lica ljudi koji su bili sa mnom pa ne mogu da ih podelim. Cene su više nego povoljne za taj nivo. Hrana lepo servirana, svaka u adekvatnom tanjiru što je danas retko. Jeli smo ribu, cezar salatu i piletinu sa roštilja i sve je bilo ukusno. Preporuka.

Hvala korisniku nenadp2013

Komentar je napisan: 15. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Novotvoreni restoran, prijatnog ambijenta i vrlo ljubaznog osoblja.Hrana prvoklasna, odlican internacionalan izbor delikatesa, porcije obilne i vrlo lepo servirano.
Izdvajam dimljena rebarca, morsku ribu,kozji sir sa tartufima ili borovnicom.Apsolutno preporucujem.

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 5. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etage gledali su i

Etage – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!