“Najbolji restoran”

Etno House Dinar
Rangiran na 1. mestu od 26 Restorani u Vršcu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Jedini pravi / autentican etno ambijent, restoran sa stilom, velika i raznovrsna ponuda jela, usluga odlicna, hrana fenomenalna, sve je TOP. Za takav dozivljaj, cene su zaista korektne, sve pohvale i preporuke. Dinar je po meni kompletno najbolji restoran po svemu i za to dajem najvise ocene. Uvek je puno, rezervacija je obavezna, imaju svoj parking.

Hvala korisniku kanelim

Komentar je napisan: 21. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Za sve Vase bitne zivotne dogadjaje ili za one dogadjaje koje zelite da postanu takvi, svakodnevno tu za sve nas: predusretljivo osoblje u ambijentu sa shmekom proslosti uz sveze pripremljenu preukusnu hranu koja nas vodi u buducnost... moje iskrene preporuke: DINAR

1  Hvala korisniku magdalenalek
Komentar je napisan: 19. novembar 2019.

Odličan ambijent, ljubazno osoblje, hrana izuzetna i lepo aranžirana. Originalno! Preporučujem gostima da ranije nazovu i rezervišu mesta.
Menadžer Damir extra lik

1  Hvala korisniku rodatours
Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.

Dzaba parking i izgled, osoblje neljubazno i potpuno ne zainteresovano. Rumunski bi mozda upalio, ali ga ne znamo. Ne prilazite, ako niste rezervisali!

Hvala korisniku Zujce
Komentar je napisan: 11. septembar 2019.

Ambijent,hrana,usluga...top! Od detalja da vam zastane dah,svaka pohvala za ideju i realizaciju prostora!Fenomenalna atmosfera... Cene poprilično pristupačne,za takav doživljaj!
Sve pohvale!

1  Hvala korisniku IvanaT613

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etno House Dinar gledali su i

Etno House Dinar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!