“❤️”

Rangiran na 1. mestu od 26 Restorani u Vršcu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Savrsenstvo zbog kojeg dolazimo specijalno iz Bg na veceru Sve pohvale za osoblje hranu i ambijent❤️

Hvala korisniku Mobile27735184745

Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Ne postoji lepši i živopisniji etno restoran u zemlji Srbiji od ovoga.
Nije samo moja preporuka, već i jedna sugestija svim ljudima da posete ovaj restoran. Svi, Vi, koji ste u blizini grada, Vršca, izdvojite svoje vreme i svratite u restoran, Dinar.
Veoma predusetljivo osoblje restorana na čelu sa menadžerkom, Dušicom, uslužiće Vas na najbolji mogući način. Dok će specijaliteti, restorana, probuditi sva Vaša čula i zasititi svaku osobu.

1  Hvala korisniku MarkoS1949
Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.

Drugacije od svega sto smo do sada posetili. Razlicito raskosnim izgledom, savrsenim ambijentom, docekom, uslugom i atmosferom. Dusica je nepogresivo predlozila veceru i vino za suprugu i mene, iako su nasi ukusi potpuno razliciti. Pravi smek i sarm odlicnog ugostitelja. Zauvek imajte ovako zadovoljne goste, koji ce se svakako vratiti.

Hvala korisniku Dragan2810
Komentar je napisan: 20. septembar 2020.

Nedeljom je uvek pun restoran, pa bi trebalo da se rezervise za svaki slucaj. Usluga odlicna, hrana odlicna. Ambijent najlepsi u kom sam bila. Na svaki detalj su pazili. Na kraju smo za poklon dobili flasu Sangrije.

Datum posete: septembar 2020.
3  Hvala korisniku Djurica007
Komentar je napisan: 15. septembar 2020.

Apsolutno oduševljena, uslogom, hranom i ambijentom. Hvala puno menadžerki Dušici što je lepo ugostila mene i moje kolege iz Fabrike Fotografa, za svaku preporuku bilo da dolazite porodično, poslovno ili sa prijateljima. Veliki parking, dobra hrana, odlično vino i brza i dobra usluga. Hvala još jednom :-)

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku MajaZmaja08

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etno House Dinar gledali su i

Etno House Dinar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!