“Fenomenalno”

Etno House Dinar
Rangiran na 1. mestu od 26 Restorani u Vršcu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 4. januar 2021.

Fenomenalno sve, od ambijenta, usluge, atmosfere i hrane. Kao sto je neko vec u komentarima naveo isplati se doci iz Beograda a pogotovu ko je jos i blize.

Datum posete: januar 2021.
1  Hvala korisniku Draxen

Komentar je napisan: 3. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

У Вршцу нас је посебно одушевила храна у етној кући Динар. Објекат са улице изгледа као обична кућица, зато кад уђеш не можеш да верујеш колико простора има, све у прелепом етно стилу. Све што смо јели је било феноменално! Просто се не зна шта је боље. Топла препорука! Хвала Нади и Дамиру на гостопримству!

Hvala korisniku thiagoldcf
Komentar je napisan: 29. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Savrsenstvo zbog kojeg dolazimo specijalno iz Bg na veceru Sve pohvale za osoblje hranu i ambijent❤️

Hvala korisniku Mobile27735184745
Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Ne postoji lepši i živopisniji etno restoran u zemlji Srbiji od ovoga.
Nije samo moja preporuka, već i jedna sugestija svim ljudima da posete ovaj restoran. Svi, Vi, koji ste u blizini grada, Vršca, izdvojite svoje vreme i svratite u restoran, Dinar.
Veoma predusetljivo osoblje restorana na čelu sa menadžerkom, Dušicom, uslužiće Vas na najbolji mogući način. Dok će specijaliteti, restorana, probuditi sva Vaša čula i zasititi svaku osobu.

1  Hvala korisniku MarkoS1949
Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.

Drugacije od svega sto smo do sada posetili. Razlicito raskosnim izgledom, savrsenim ambijentom, docekom, uslugom i atmosferom. Dusica je nepogresivo predlozila veceru i vino za suprugu i mene, iako su nasi ukusi potpuno razliciti. Pravi smek i sarm odlicnog ugostitelja. Zauvek imajte ovako zadovoljne goste, koji ce se svakako vratiti.

Hvala korisniku Dragan2810

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etno House Dinar gledali su i

Etno House Dinar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!