“Hotel u centru Vršca”
Komentar o hotelu Hotel Srbija

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
Hotel Srbija
Rangiran na 1. mestu od 3 hotela u Vršcu
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Napišite komentar

Komentar je napisan: 22. septembar 2017.

Savet o sobi: The double rooms on the first floor are quite narrow and small.
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dusan B
AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. oktobar 2017.

Komentar je napisan: 22. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Djuro A
AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 9. oktobar 2017.

Komentar je napisan: 9. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: februara 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Nina P

Komentar je napisan: 20. jul 2017.

Savet o sobi: I think that all rooms are more or less same so it is not important which you choose!
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: aprila 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku jasna1972

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Vršac i okolini
Na udaljenosti od 1,4 km
Lux Apartments
Lux Apartments
Br. 2 od 3 u: Vršac
Prikaži cene

Hotel Srbija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Srbija

Adresa: Svetosavski trg 12, Vršac 26300, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Vršac
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 3 hotela u Vršcu
Raspon cena: 6.638 RSD - 6.842 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Hotel Srbija 3*
Broj soba: 78
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Expedia, Hotels.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Srbija. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?