Apartments 135(Vršac)(Najbolje za vaš novac!)
Besplatno otkazivanje do 25.07.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
43 US$
Stari Mlin(Vršac)
Rooms Olga(Vršac)
Prikaži ponudu
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: 13. mart 2018.

• Datum boravka: februar 2018., putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 26. decembar 2017.

• Datum boravka: oktobar 2017., putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 22. septembar 2017.

Savet o sobi: The double rooms on the first floor are quite narrow and small.
  • Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je poslovno
AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. oktobar 2017.

Komentar je napisan: 22. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembar 2017., putovao/la je sa porodicom
AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 9. oktobar 2017.