Komentar je napisan: 26. februar 2016.

Odlična lokacija, u srcu grada sa divnim pogledom ka centru i ka vršačkom bregu.Renoviran,lep enterijer, odličan internacionalan restoran, izvanredna usluga . Pogodan za sve privatne svečanosti ( na pr svadbe, krštenja,) kao i za profesionalne skupove ( ima kongresnu salu ). Izvanredan menadžment i ljubazno osoblje.Jednom rečju PREPORUČUJEM.

Datum boravka: februar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Gordana I
Aleksandar K, General Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. mart 2016.

Postovana,

Hvala na divnim recima i preporukama.
Nadamo se ponovnom susretu i do tada Vas srdacno pozdravljamo!

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: 19. novembar 2018.

Datum boravka: novembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Aleksandar K, General Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. novembar 2018.

Komentar je napisan: 13. mart 2018.

Datum boravka: februar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 26. decembar 2017.

Datum boravka: oktobar 2017.