Hotel Srbija
Volite da uštedite? Pretražujemo i do 200 sajtova u potrazi za najnižim cenama
Dobro 3,5/5
    Motel Jezero(Topola)
    Prosečno 3/5
      Danubia Park Hotel(Veliko Gradište)
      Sjajno 4,5/5
      Hotel Dunav(Požarevac)
      • Restoran
      Car Hotel(Smederevo)
      Dobro 3,5/5
      FiltrirajSvi jezici
      Komentar je napisan: 26. februar 2016.

Odlična lokacija, u srcu grada sa divnim pogledom ka centru i ka vršačkom bregu.Renoviran,lep enterijer, odličan internacionalan restoran, izvanredna usluga . Pogodan za sve privatne svečanosti ( na pr svadbe, krštenja,) kao i za profesionalne skupove ( ima kongresnu salu ). Izvanredan menadžment i ljubazno osoblje.Jednom rečju PREPORUČUJEM.

• Datum boravka: februara 2016., putovao/la je sa porodicom
      Hvala korisniku Gordana I
      Aleksandar K, General Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. mart 2016.

Postovana,

Hvala na divnim recima i preporukama.
      Nadamo se ponovnom susretu i do tada Vas srdacno pozdravljamo!

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
      Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
      Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
      Komentar je napisan: 13. mart 2018.

• Datum boravka: februara 2018., putovao/la je poslovno
      Komentar je napisan: 26. decembar 2017.

• Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je poslovno
      Komentar je napisan: 22. septembar 2017.

Savet o sobi: The double rooms on the first floor are quite narrow and small.
      • Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je poslovno
      AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. oktobar 2017.