Hotel Srbija
221 US$
Stari Mlin(Vršac)
Rooms Olga(Vršac)
Prikaži ponudu
Komentar je napisan: 8. avgust 2016.

Da ne bude zabune hotel je odlican. Sasvim pristojan smestaj za cenu. Hotel poseduje i apartmane koji su mnogo boljeg kvaliteta od 3 ***. Centar grada lako dostupno. Veoma dobar izbor za putnike koji cene svoj novac.

• Datum boravka: avgust 2016., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Andreja V
Dragana_Licina, Marketing Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. septembar 2016.

Poštovani Andreja,

Hvala na lepim rečima i preporuci. Izuzetno nam je drago da Vam je boravak u našem hotelu bio prijatan i nadamo se da ćemo imati prilike da Vas ponovo ugostimo!

Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 26. februar 2016.

Odlična lokacija, u srcu grada sa divnim pogledom ka centru i ka vršačkom bregu.Renoviran,lep enterijer, odličan internacionalan restoran, izvanredna usluga . Pogodan za sve privatne svečanosti ( na pr svadbe, krštenja,) kao i za profesionalne skupove ( ima kongresnu salu ). Izvanredan menadžment i ljubazno osoblje.Jednom rečju PREPORUČUJEM.

• Datum boravka: februar 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Gordana I
Aleksandar K, General Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. mart 2016.

Postovana,

Hvala na divnim recima i preporukama.
Nadamo se ponovnom susretu i do tada Vas srdacno pozdravljamo!

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: 13. mart 2018.

• Datum boravka: februar 2018., putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 26. decembar 2017.

• Datum boravka: oktobar 2017., putovao/la je poslovno