“Odlican hotel, pristojne cene”
Komentar o hotelu Hotel Srbija

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 6 sajtova!
Hotel Srbija
Rangiran na 1. mestu od 3 hotela u Vršcu
Komentar je napisan: 24. mart 2017.

Hotel se nalazi u samom centru grada, čist je, uredan, sobe moderne, prijatan ambijent. Hrana je odlična, osoblje ljubazno, odlična usluga. Hotel je kategorisan sa 3*, ali kvalitetom usluge koji pruža zadovoljava standarde 4*. Sve pohvale za poslovnost i profesionalnost menadžmenta koji će vam rado predstaviti svoj grad i preporučiti kako da provedete slobodno vreme u ovom kraju. Cene su zaista pristupačne u odnosu na kvalitet usluge koju dobijate.

• Datum boravka: maja 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Stone S
AleksandarJaksic, Sales Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. april 2017.

Poštovani,
zahvaljujemo Vam se na ovako divnom komentaru. Vaše reči su potvrda da se nalazimo na dobrom putu i to nam zaista znači. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ugostimo uskoro.
Pozdrav

Napišite komentar

Komentar je napisan: 8. avgust 2016.

Da ne bude zabune hotel je odlican. Sasvim pristojan smestaj za cenu. Hotel poseduje i apartmane koji su mnogo boljeg kvaliteta od 3 ***. Centar grada lako dostupno. Veoma dobar izbor za putnike koji cene svoj novac.

• Datum boravka: avgusta 2016., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Andreja V
Dragana_Licina, Marketing Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. septembar 2016.

Poštovani Andreja,

Hvala na lepim rečima i preporuci. Izuzetno nam je drago da Vam je boravak u našem hotelu bio prijatan i nadamo se da ćemo imati prilike da Vas ponovo ugostimo!

Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 26. februar 2016.

Odlična lokacija, u srcu grada sa divnim pogledom ka centru i ka vršačkom bregu.Renoviran,lep enterijer, odličan internacionalan restoran, izvanredna usluga . Pogodan za sve privatne svečanosti ( na pr svadbe, krštenja,) kao i za profesionalne skupove ( ima kongresnu salu ). Izvanredan menadžment i ljubazno osoblje.Jednom rečju PREPORUČUJEM.

• Datum boravka: februara 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Gordana I
Aleksandar K, General Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. mart 2016.

Postovana,

Hvala na divnim recima i preporukama.
Nadamo se ponovnom susretu i do tada Vas srdacno pozdravljamo!

Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Savet o sobi: No go if allergic to smoke, have no expectation. Done listen that it is a great hotel, lie.
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dia748
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Vršac i okolini
Na udaljenosti od 1.6 km
Nije navedena fotografija
Stari Mlin
Br. 3 od 3 u: Vršac
Prikaži cene

Hotel Srbija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Srbija

Adresa: Svetosavski trg 12, Vršac 26300, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Vršac
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 3 hotela u Vršcu
Raspon cena: 6.394 RSD - 6.597 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Hotel Srbija 3*
Broj soba: 78
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Expedia, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Srbija. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?