Komentar je napisan: 17. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Tri dana sam boravila u ovom hotelu i zaista sam se odusevila. Hrana je izuzetno ukusna, sobe su ciste, odlicno opremljene i prostrane. Osoblje hotela je ljubazno, profesiinalno i uvek na raspolaganju. Ovde cu se uvek rado vracati.

Datum boravka: mart 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dolores S
AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. septembar 2017.

Postovana,
Vase reci su potvrda da smo na dobrom putu i da trebamo da nastavimo tako. Zahvaljujemo Vam na lepim recima.

Komentar je napisan: 24. mart 2017.

Hotel se nalazi u samom centru grada, čist je, uredan, sobe moderne, prijatan ambijent. Hrana je odlična, osoblje ljubazno, odlična usluga. Hotel je kategorisan sa 3*, ali kvalitetom usluge koji pruža zadovoljava standarde 4*. Sve pohvale za poslovnost i profesionalnost menadžmenta koji će vam rado predstaviti svoj grad i preporučiti kako da provedete slobodno vreme u ovom kraju. Cene su zaista pristupačne u odnosu na kvalitet usluge koju dobijate.

Datum boravka: maj 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Stone S
AleksandarJaksic, Sales Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. april 2017.

Poštovani,
zahvaljujemo Vam se na ovako divnom komentaru. Vaše reči su potvrda da se nalazimo na dobrom putu i to nam zaista znači. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ugostimo uskoro.
Pozdrav

Komentar je napisan: 8. avgust 2016.

Da ne bude zabune hotel je odlican. Sasvim pristojan smestaj za cenu. Hotel poseduje i apartmane koji su mnogo boljeg kvaliteta od 3 ***. Centar grada lako dostupno. Veoma dobar izbor za putnike koji cene svoj novac.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Andreja V
Dragana_Licina, Marketing Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. septembar 2016.

Poštovani Andreja,

Hvala na lepim rečima i preporuci. Izuzetno nam je drago da Vam je boravak u našem hotelu bio prijatan i nadamo se da ćemo imati prilike da Vas ponovo ugostimo!

Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 26. februar 2016.

Odlična lokacija, u srcu grada sa divnim pogledom ka centru i ka vršačkom bregu.Renoviran,lep enterijer, odličan internacionalan restoran, izvanredna usluga . Pogodan za sve privatne svečanosti ( na pr svadbe, krštenja,) kao i za profesionalne skupove ( ima kongresnu salu ). Izvanredan menadžment i ljubazno osoblje.Jednom rečju PREPORUČUJEM.

Datum boravka: februar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Gordana I
Aleksandar K, General Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. mart 2016.

Postovana,

Hvala na divnim recima i preporukama.
Nadamo se ponovnom susretu i do tada Vas srdacno pozdravljamo!

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 23. jul 2014.

Turisti iz Amerike biće razočarani ovim hotelom. Sobe su jako male i poseduju samo osnovne pogodnosti. Sestra i ja smo delile jednu sobu, i jedva smo se kretale po njoj kada smo unele kofere i stvari. Kupatilo je jako malo i nije posedovalo ventilaciju. Krevet je bio dovoljno udoban, ali bilo je jako bučno. Dok smo tamo odsedale, odsedala je i grupa mladih košarkaša, a oni su bili glasni. Doručak je pristojan. Švedski sto koji se sastojao od hladnih jela, peciva, jaja i salata. Što se tiče kafe, bio je mali aparat za kafu koji sam koristiš. Pošto nije bilo mnogo izbora, izabrali smo ovaj hotel jer se nalazio blizu mesta koje smo htele da posetimo. Za tu svrhu ovaj hotel je pogodan.

Hvala korisniku MAK1110
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original