Komentar je napisan: 21. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Posle mnogo vremena sam ponovo boravio u ovom hotelu gde smo organizivali dva paralelna seminara. Retko koji hotel se lako snadje sa dve grupe ljudi i razlicitim zahtevima. Ljubazno osiblje hotela Srbija je sve uradilo sa osmehom. Dorucak odličan

Datum boravka: oktobar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
2  Hvala korisniku MilosD229
Komentar je napisan: 19. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel sa visedecenijskom tradicijom u novom modernom ambijentu integrise tradicionalnu vojvodjansku kuhinju i internacionalni menu.
Renoviran ambijent, stalni "up date" usluge i enterijera.
Izvrstan glavni mendzer koji prati trziste i odrzava nivo br 1 porodicnog i poslovnom gradskog u Vrscu i okolini.

Datum boravka: avgust 2018.
Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 17. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Tri dana sam boravila u ovom hotelu i zaista sam se odusevila. Hrana je izuzetno ukusna, sobe su ciste, odlicno opremljene i prostrane. Osoblje hotela je ljubazno, profesiinalno i uvek na raspolaganju. Ovde cu se uvek rado vracati.

Datum boravka: mart 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dolores S
AleksandarJaksic, Director of Sales objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. septembar 2017.

Postovana,
Vase reci su potvrda da smo na dobrom putu i da trebamo da nastavimo tako. Zahvaljujemo Vam na lepim recima.

Komentar je napisan: 24. mart 2017.

Hotel se nalazi u samom centru grada, čist je, uredan, sobe moderne, prijatan ambijent. Hrana je odlična, osoblje ljubazno, odlična usluga. Hotel je kategorisan sa 3*, ali kvalitetom usluge koji pruža zadovoljava standarde 4*. Sve pohvale za poslovnost i profesionalnost menadžmenta koji će vam rado predstaviti svoj grad i preporučiti kako da provedete slobodno vreme u ovom kraju. Cene su zaista pristupačne u odnosu na kvalitet usluge koju dobijate.

Datum boravka: maj 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Stone S
AleksandarJaksic, Sales Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. april 2017.

Poštovani,
zahvaljujemo Vam se na ovako divnom komentaru. Vaše reči su potvrda da se nalazimo na dobrom putu i to nam zaista znači. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ugostimo uskoro.
Pozdrav

Komentar je napisan: 8. avgust 2016.

Da ne bude zabune hotel je odlican. Sasvim pristojan smestaj za cenu. Hotel poseduje i apartmane koji su mnogo boljeg kvaliteta od 3 ***. Centar grada lako dostupno. Veoma dobar izbor za putnike koji cene svoj novac.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Andreja V
Dragana_Licina, Marketing Manager objekta Hotel Srbija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. septembar 2016.

Poštovani Andreja,

Hvala na lepim rečima i preporuci. Izuzetno nam je drago da Vam je boravak u našem hotelu bio prijatan i nadamo se da ćemo imati prilike da Vas ponovo ugostimo!

Srdačan pozdrav!