“Dobro mesto za ljubitelje mesa na roštilju”
Komentar o hotelu Pub Rivendell

Pub Rivendell
Rangiran na 1. mestu od 10 Restorani u Zaječaru
Komentar je napisan: 13. januar 2017.

Probala sam više od deset različitih obroka i svim vrstama hrane sa roštilja sam bila zadovoljna iako sam izbirljiva. Samo je pica osrednja. Prebukiranost mesta gostima ukazuje na kvalitet hrane zbog koje se stvori gužva, ali nezavisno od toga, mesto nije uređeno kao dovoljno udobno za obrokovanje.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku mila s

Komentar je napisan: 26. jul 2019.

Komentar je napisan: 18. maj 2018.

Datum posete: maj 2018.
Komentar je napisan: 9. oktobar 2017.

Datum posete: oktobar 2017.
Komentar je napisan: 14. septembar 2017.

Datum posete: jun 2017.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pub Rivendell gledali su i

Zaječar, Centralna Srbija

Pub Rivendell – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!