“Svaka čast!”
Komentar o hotelu Pub Rivendell

Pub Rivendell
Rangiran na 1. mestu od 10 Restorani u Zaječaru
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Apsolutna preporuka!

Sjajna usluga!
Preukusna hrana!
Odlične cene!

Nezaobilazno mesto!

Vraćamo Vam se sigurno!

Hvala korisniku Gagana3a

Komentar je napisan: 9. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajno, nama omiljeno mesto u gradu. Odlicna hrana, usluga, ambijent. Letnja basta je nesto posebno u samom centru grada a opet izolovano od buke. Moja topla preporuka.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku VesnaA115
Komentar je napisan: 1. januar 2019.

Porodično smo ručali. Od rezervacije, do posluge, hrana i sve je bilo odlično. Sve pohvale i preporuke.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Edi Z
Komentar je napisan: 22. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Od ljubaznog osoblja do odlične hrane, raznovrsnog menija i prijatne atmosfere po pristupačnim cenama. Dva puta sam bio tamo i danas ću opet.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Shrek026
Komentar je napisan: 14. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Porodicna poseta,kvalitet hrane,brzina usluge,odnos cena kvalitet cista petica. Mozda su konobari malo u guzvi,ali to je iskljucivo zbog guzve koja je bila i nije ni najmanja zamerka. Cak smo dobili smernice za lokaciju koja nam je trebala. Svaka preporuka!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku milosm82

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pub Rivendell gledali su i

Zaječar, Centralna Srbija

Pub Rivendell – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!