“Dodjite i probajte”
Komentar o hotelu Bajka Restoran

Bajka Restoran
Rangiran na 1. mestu od 41 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Pre svega da kazem nesto o hrani. Paste ukusne, karadjordjeva odlicna i ogromna, 4 vrste mesa u bajka sosu bajkovita, cokoladni sufle najbolji na zlatiboru a ni tri lece nije daleko. Ne znam sta ne bih nabrojao i opisao iz menija. Jednostavno dodjite i probajte.

Hvala korisniku brankos819

Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Sta reci za ovakav restoran sem da prethodne ocene sve govore. Hrana odlicna,porcije obilne. Ambijent prijatan. Za svaku preporuku. Dodjite probajte. Za svakog po nesto.

Hvala korisniku makileo

Prijatan i topao ambijent. Hrana je bila izvanredna, uzivali smo u ukusima i atmosferi. Za svaku preporuku!

Hvala korisniku Nikadnikokaoja
Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Najbolja hrana u Srbiji. Ako dolazite na Zlatibor obavezno posjetite ovaj izuzetni restoran. Ljubazno osoblje i prijatna atmosfera. Postalo je jos bolje posle COVIDa.

Hvala korisniku StefanKgd
Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Proveli smo veoma lep vikend na zlatiboru moji poslovni partneri i ja smo obilazili dosta restorana u centru ali nam se najvise dopala bajka muzika hrana atmosfera lokacija jedino nam je bilo zao sto je jezero trenutno bez vode nesto ga sredjuju bice to dobro

Hvala korisniku bogdansin

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajka Restoran gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Bajka Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!