“Opustanje uz vino i klopu😍”
Komentar o hotelu Bajka Restoran

Bajka Restoran
Rangiran na 1. mestu od 41 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent romantican i izuzetno prijatan.Hrana odlicna, sve sto sam probala.Vino Matalj, na casu za svaku preporuku.Osoblje ljubazno.

Hvala korisniku Shlavena

Komentar je napisan: 12. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Pre svega da kazem nesto o hrani. Paste ukusne, karadjordjeva odlicna i ogromna, 4 vrste mesa u bajka sosu bajkovita, cokoladni sufle najbolji na zlatiboru a ni tri lece nije daleko. Ne znam sta ne bih nabrojao i opisao iz menija. Jednostavno dodjite i probajte.

Hvala korisniku brankos819
Komentar je napisan: 12. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sta reci za ovakav restoran sem da prethodne ocene sve govore. Hrana odlicna,porcije obilne. Ambijent prijatan. Za svaku preporuku. Dodjite probajte. Za svakog po nesto.

Hvala korisniku makileo
Komentar je napisan: 27. oktobar 2020.

Prijatan i topao ambijent. Hrana je bila izvanredna, uzivali smo u ukusima i atmosferi. Za svaku preporuku!

Hvala korisniku Nikadnikokaoja
Komentar je napisan: 19. oktobar 2020.

Najbolja hrana u Srbiji. Ako dolazite na Zlatibor obavezno posjetite ovaj izuzetni restoran. Ljubazno osoblje i prijatna atmosfera. Postalo je jos bolje posle COVIDa.

Hvala korisniku StefanKgd

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajka Restoran gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Bajka Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!