“Nezaboravan ambijent”
Komentar o hotelu Bajka Restoran

Bajka Restoran
Rangiran na 1. mestu od 41 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Na samoj obali jezera , vrhunska hrana , predivno uređen restoran. Sve pohvale za osoblje , posebno za kuvara . Sočniju punjenu vešalicu nisam skoro pojeo
Preporuka .

Hvala korisniku jocalux

Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Došli smo poslom na Zlatibor i po završenom poslu svratili po preporuci u bajku na večeru Karadjordjeva i rolovano vesalica ne znam sta je lepše upravo komentarisem sa ortakom preporucujem

Hvala korisniku djordjea913
Komentar je napisan: 15. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Poslom u Srbiji i zaustavna stanica restoran "Bajka" na jezeru.
Toplo prijatno mesto u centru na jezeru blizu puta. Hrana rebarca na kajmaku i cevapi, salata lovacka i kiseli kupus.
Hleb iz furune. Toplo preporucujem svima.

Hvala korisniku Wander817565
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent romantican i izuzetno prijatan.Hrana odlicna, sve sto sam probala.Vino Matalj, na casu za svaku preporuku.Osoblje ljubazno.

Hvala korisniku Shlavena
Komentar je napisan: 12. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Pre svega da kazem nesto o hrani. Paste ukusne, karadjordjeva odlicna i ogromna, 4 vrste mesa u bajka sosu bajkovita, cokoladni sufle najbolji na zlatiboru a ni tri lece nije daleko. Ne znam sta ne bih nabrojao i opisao iz menija. Jednostavno dodjite i probajte.

Hvala korisniku brankos819

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajka Restoran gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Bajka Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!