“Ponovo na najlepšem mestu.”
Komentar o hotelu Bajka Restoran

Bajka Restoran
Rangiran na 1. mestu od 43 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 2. januar 2021.

Docek Nove Godine na Zlatiboru zbog covid mera bio je drugačiji od prethodnih.Ograniceno radno vreme je napravilo tu situaciju da je narod navalio u isto vreme kao i ja. Bila je velika gužva dosta se čekalo na hranu i piće ali kad je došlo ,veliki smesàk i nezaboravan ukus kao i uvek.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku VladimirR865

Komentar je napisan: 29. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prijatna atmosfera, prelep ambijent, hrana i usluga odlicna!
Takodje prelepa basta restorana i prelep pogled na jezero.
Veoma cisto i sve na vrhunskom nivou.
Sve preporuke!

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku sinisavukovic00
Komentar je napisan: 3. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana ok,cene visoke,usluga spora.Na terasi je bilo puno ljudi a samo 2 konobara.
Konobar Nikola sve pohvale za trud.

Hvala korisniku danijelastc
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Na samoj obali jezera , vrhunska hrana , predivno uređen restoran. Sve pohvale za osoblje , posebno za kuvara . Sočniju punjenu vešalicu nisam skoro pojeo
Preporuka .

Hvala korisniku jocalux
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Došli smo poslom na Zlatibor i po završenom poslu svratili po preporuci u bajku na večeru Karadjordjeva i rolovano vesalica ne znam sta je lepše upravo komentarisem sa ortakom preporucujem

Hvala korisniku djordjea913

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajka Restoran gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Bajka Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!