“Zlatiborska bajka ”
Komentar o hotelu Bajka Restoran

Bajka Restoran
Rangiran na 1. mestu od 44 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Obidjoh Zlatibor uzduz i popreko, sneg na sve strane,lepota bozija.Provozah se cak i gondolom...Ali moje otkrovenje za ovu godinu ipak je restoran BAJKA na samoj obali jezera.Enterijer koji me je ostavio bez daha.Prijatna tiha muzika upotpunjuje vasa cula.Za ocenjivanje hrane i usluge , e za to morate obavezno da svratite u BAJKU jer samo tako ce te se uveriti u savrsenstvo delicija raznoraznih koje se tu mogu naci.

Hvala korisniku vojam2021

Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Restoran na prelepom mestu, topao ambijent, hrana ukusna i obimna.. konobari ljubazni. U svakom slucaju mesto za preporuku.

Hvala korisniku antonmW276AM
Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent, odlična hrana, divno osoblje. Sa terase divan pogled na jezero. Restoran za svaku preporuku.

Hvala korisniku andrejap2021
Komentar je napisan: 7. januar 2021.

Fantasticno, kao i obicno. Svratih sa kolegama na kasni poslovni ručak, a zadržasmo se i na drugom i na trećem poluvrmenu. Samo da Zvezda pobedi i biće sve top.

Hvala korisniku AlalVeraKizotty
Komentar je napisan: 6. januar 2021. sa mobilne aplikacije

U porodicnoj poseti zlatiboru put me je naveo da svratim i do restorana "bajka". Kada sam usla u reatoran prvo mi je ya oko zapao ambijent a nakon toga i divna muzika kao i ljubazno osoblje. Hrana je bila preukusna konkretno punjeni svinjski file i piletina sa prsutom kao i dezert koji smo jeli a u pitanju je trilece i cokoladni sufle. Svakom bih toplo preporucila da svrati.

Hvala korisniku oliveraz2014

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajka Restoran gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Bajka Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!