“Odlicna hrana”
Komentar o hotelu Bajka Restoran

Bajka Restoran
Rangiran na 1. mestu od 44 Restorani u Zlatiboru
Komentar je napisan: 25. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Dosao sam turisticki Na zlatibor I svratio do restorana “bajka”. Mogu reci da je sveukupan utisak fenomenalan. Hrana je odlicna. Kao primer mogu navesti svinjski file u soku od gorgonzole, a kao dezert cokoladno sufle. I mogu dodatno samo jos dodjite I probajte.

Hvala korisniku 87vladislavs

Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Obidjoh Zlatibor uzduz i popreko, sneg na sve strane,lepota bozija.Provozah se cak i gondolom...Ali moje otkrovenje za ovu godinu ipak je restoran BAJKA na samoj obali jezera.Enterijer koji me je ostavio bez daha.Prijatna tiha muzika upotpunjuje vasa cula.Za ocenjivanje hrane i usluge , e za to morate obavezno da svratite u BAJKU jer samo tako ce te se uveriti u savrsenstvo delicija raznoraznih koje se tu mogu naci.

Hvala korisniku vojam2021
Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Restoran na prelepom mestu, topao ambijent, hrana ukusna i obimna.. konobari ljubazni. U svakom slucaju mesto za preporuku.

Hvala korisniku antonmW276AM
Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent, odlična hrana, divno osoblje. Sa terase divan pogled na jezero. Restoran za svaku preporuku.

Hvala korisniku andrejap2021
Komentar je napisan: 7. januar 2021.

Fantasticno, kao i obicno. Svratih sa kolegama na kasni poslovni ručak, a zadržasmo se i na drugom i na trećem poluvrmenu. Samo da Zvezda pobedi i biće sve top.

Hvala korisniku AlalVeraKizotty

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajka Restoran gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija
Zlatibor, Centralna Srbija

Bajka Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!