Komentar je napisan: 30. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za osoblje i za uslugu koja nam je pružena u vašem apartmanu i restoranu. Moram reći da su i restoran a i apartmani vrhunski uredjeni. Imam primedbu samo na virus koji nas je ranije oterao sa prekrasnog Zlatibora.

Datum boravka: mart 2020.
Hvala korisniku Kuba980
Komentar je napisan: 13. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Objekat spada u top 5 smeštaja na lokaciji.
Velike i prostrane smeštajne jedinice, lepo i kvalitetno uređene.
Prostrane spavaće indnevne sobe, terasa, potpuno funkcionalna kuhinja, lepo kupatilo.
Dostupan parking, odličan spa centar, restoran i cafe za svačiji ukus. Odlična vina. Par minuta pešačenja od centra i ski staza.

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku ikac92
Komentar je napisan: 30. jun 2019.

Apartman cist, prostran, sa lepim namestajem i funkcionalnom kuhinjom. Bazen dobar, ljubazno osoblje... dovoljno daleko od centra da bi se imalo mira. Cak bih rekao da sadasnji Zlatibor ne zasluzuje ovakvo mesto. Dorucak, kao i sam restoran odlicni. Postoji prostor za unaprednjenje, ali bih bio zlonameran ako bih ocenio hotel sa manje od 5. Minus u ovom periodu su gradilista (komada 2) u okolini (izolacija je dobra), ali to je problem celog Zlatibora nazalost. Sve u svemu - odlicno.

Datum boravka: jun 2019.
Hvala korisniku VeselinM50
Komentar je napisan: 23. januar 2019.

Sve je bilo odlično,apartman,zgrada,doručak (koji dosta njih kritikuje,ali nama je bio top!!)
Jedina zamerka je bazen! Slažem se sa većinom komentara da za takav smeštaj i cenu koju plaćate morate još i bazen,s tim da ne možete ni da iskoristite grtis termin jer je kapacitet ograničen. (papuče jako loše)...
Ako zanemarim obećano iznenađenje koje je trebalo da bude u sobi (propust radnika)
bilo nam je lepo u svakom slučaju,i rado ćemo doći opet.

Datum boravka: januar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku GrujicTamara
Komentar je napisan: 15. januar 2019.

Ubedljivo najbolji smeštaj na Zlatiboru!!!Jako udobni i komforni,moderni apartmani,osoblje ljubazno i uvek na usluzi.Bazen,sauna i kompletan spa centar fenomenalni...Za svaku preporuku!!!Posebno za porodice sa decom.

Datum boravka: novembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku tasamaster