Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
eDreams185 US$
Priceline185 US$
Tripadvisor185 US$
Agoda.com
ZenHotels.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 28. februar 2021.

Hotel se nalazi na najboljoj lokaciji Zlatibora.Luksuzne sobe.Ljubazno osoblje.Bogata gastro ponuda.Cena opravdava kvalitet.Spa i Wellnes su na svetskom nivou.Revolving restoran ima visok renome.Preporucujem Hotel.

Hvala korisniku Go42102102200
A Hoteli, Other objekta Grand Hotel Tornik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. mart 2021.

Poštovani,

Hvala na vremenu koje ste izdvojili kako biste ocenili naš objekat. Drago nam je da smo u svim segmentima usluge ispunili Vaša očekivanja.
Ostaje da Vas pozovemo da ponovo budete naši dragi gosti.

Grand Hotel Tornik

Komentar je napisan: 21. februar 2021.

Izvanredan ambijent,sobe,osoblje,higijena.Wellnes kompleks izuzetan.Što se hrane tiče sjajan izbor peciva,suhomesnatih proizvoda,sireva i salate.Što se tiče jela koje sprema kuhinja-ispod svakog proseka.Gomila izvrsnih namirnica utrošena za spravljanje jela na nivou studentske menze.To je odgovornost glavnog šefa kuhinje koji ne poznaje rad kuhinje sa 5*.Menjajte ga.To se odnosi i na ponudu deserta,mnoge ulične poslastičarnice imaju ukusnije kolače.Ponavljam sve sem hrane 5*.Hrana 2*

Hvala korisniku masumisha
A Hoteli, Other objekta Grand Hotel Tornik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. februar 2021.

Hvala što ste izdvojili vreme i ocenili naš objekat.
Pre svega hvala na pohvalama, drago nam je da ste uživali i da ste zadovoljni uslugom i sadržajima.
Jako nam je žao što nosite ovakve utiske o hrani. Uveravamo Vas da ćemo detaljno proveriti sve navode, jer nam tako pomažete da unapredimo uslugu.
Biće nam drago da Vas ponovo ugostimo.

Grand Hotel Tornik

Komentar je napisan: 16. februar 2021.

Cetiri zvezdice samo zbog bazena i wellnes dela koji je na toliki hotel i toliku kolicinu ljudi jako mali.Sve ostalo je izvanredno.Lokacija hotela je odlicna,blizu centra,blizu polazne stanice gondole a opet malo izdvojen od guzve.Bili smo smesteni u novom Sky delu hotela,soba cista,prostrana,u sobi sve sto vam je potrebno.Hrana raznovrsna,ukusna,kvalitetna.Osoblje od recepcije pa do sobara vrlo ljubazno i predusretljivo.Hotel je bio popunjen do poslednjeg kapaciteta,malko se duze cekalo na lift ali pored svega ostalog to je zanemarljivo.Jedva cekamo da se vratimo ponovo!

Hvala korisniku Tatjana V
A Hoteli, Other objekta Grand Hotel Tornik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2021.

Poštovana Tatjana,

Hvala što ste izdvojili vreme i ocenili naš objekat.
Raduje nas Vaša visoka ocena i drago nam je da ste zadovoljni uslugom i sadržajima.
Iskreno se nadamo da će biti prilike da Vas ponovo ugostimo.

Grand Hotel Tornik

Komentar je napisan: 15. februar 2021.

6 dana u feb. Katastrofa!
Sobe u grand delu dotrajale, hrana je ok, ali hladna prva tri dana, posle su to sredili.
Osoblje?!? Užas! Nema ga dovoljno ili uopšte, čekate satima na posluženje, pojedinci neljubazni. U poslastičarnici odgovor - za vašim stolom smo već bili...
Voda u akvaparku ledena! deca poplavela. Odgovor menadžerke-tako je kako je.
Room service ne radi jer nemaju dovoljno osoblja i ne mogu da postignu.
Daaaleeeko ispod 5*.Ako to tražite nećete naći. Za tu cenu-nedopustivo!!!
Grand hotel Tornik-sedi,jedan!

Hvala korisniku madaaj

Poštovani,

Žao nam je što nismo ispunili Vaša očekivanja i što Vaša ocena nije u skladu sa standardima kojima težimo.
Razmotrićemo detaljno sve Vaše primedbe i iskreno se nadamo, da ćete ukoliko se odlučite da nas ponovo posetite, biti zadovoljni uslugom u našem hotelu.

Komentar je napisan: 8. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Grand hotel Tornik je zaista fantastičan. Sobe su prostrane i besprekorno čiste. Nameštaj u sobama je luksuzan i sve je namešteno sa stilom. Čitav hotel je izuzetno čist. Bazeni su odlični i dovoljno veliki za ugodno brčkanje. Deo bazena za decu je posebno interesantan i lepo osmišljen. Spa je isto besprekorna. Sve je čisto a osoblje je jako prijatno. Hrana je ukusna i izbor je zaista veliki. Postoji veliki parking iza i ispred hotela. Sve u svemu ovo je stvarno hotel sa 5 zvezdica. Postoji nekoliko stvari koje bih blago zamerio:
1. Temp vode u dečijem delu bazena bi mogla biti koji stepen viša.
2. Pločice oko bazena mogu biti klizave, posebno za decu.
3. Sokovi za doručak bi mogli biti kvalitetniji.
4. Slike naših srednjevekovnih vlastelina i svetaca po zidovima je za moj ukus jako kič , ali s obzirom kako izgledaju pojedini gosti možda je to i odgovarajuća estetika.
U svakom slučaju topla preporuka.

Hvala korisniku slavkop794
A Hoteli, Sales objekta Grand Hotel Tornik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. februar 2021.

Hvala što ste izdvojili vreme i ocenili naš objekat.
Takođe se zahvaljujemo na dobronamernim sugestijama.
Nakon redovnog čišćenja i pražnjenja bazena, temperatura vode je u određenom periodu bila ispod prosečne, dok nije dogrevanjem postignuta optimalna temperatura od 30 stepeni.
Raduje nas da ste u potpunosti zadovoljni uslugom i potrudićemo se da opravdamo Vaše poverenje, ukoliko odlučite da nas ponovo posetite.