“Odličan!”
Komentar o hotelu Kafana Ljubis

Kafana Ljubis
Rangiran na 4. mestu od 40 Restorani u Zlatiboru
Opis: Ljubiš (mi se) Glagol „ljubiti" u srpskom jeziku menjao je svoje značenje. Nekada je označavalo emociju koju danas, najčešće, izražavamo sa "volim te", dok njega vezujemo za fizički poljubac... na Vama je gde. Mnogo toga je postalo samo fizičko i demode. No, LJUBITI svoje bližnje, kao sto nas uči „Biblija", uživati u LJUBAVI, dobrom zalogaju, kapljici i prelepom ambijentu starije je od „Biblije" i večno. Jedno zlatiborsko selo - LJUBIš i jedan dečiji pesnik - LJUBIvoje, imaju istu, ljubavnu, osnovu. Mnogo posle sela i pesnika, ali baš u pravo vreme, kafana na Zlatiboru diči se imenom: „LJUBIš". Za sve koji mrzi da idu do Ljubiša u Kafana Pecinar ili žele da iste ukuse imaju i u urbanom delu Zlatibora kafana radi od 13 do 22 časa Kako ćete tumačiti njeno ima?! Ma to prepuštamo Vama. Zajedničko nam je: svi ćemo je ljubiti ili ljubiti nekog u njoj... Ako nemate koga bar najukusniju pastrmku na svetu.
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran, čija je ponuda ista kao u restoranu u Ljubišu. Pastrmka sveža i fino spremljena, sve sa menija preukusno, osoblje pristojno i uredno, cene apsolutno prihvatljive. Preporuka kao vrata

Hvala korisniku cvetdragana

Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Mislim da je ovo ubedljivo najbolji restoran na Zlatiboru. Odnos cena kvalitet je sjajan, osoblje ljubazno, malo se duže čeka hrana jer sve prave na licu mesta. Proja neviđena, teletina ispod sača isto, krompir iz rerne isto. Meni sveden, par predjela i dva glavna jela (pastrmka i teletina ispod sača), nema rasplinjavanja, fokus na ono što je dobro. Apsolutna preporuka, posebno za Zlatibor, koji po mom mišljenju godinama kuburi sa zaista dobrim restoranima...

Hvala korisniku Jelena V
Komentar je napisan: 16. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Nakon jos jedne lude voznje zlatiborskim taksijem i pricama vozaca zatekli smo se ispred kafane Ljubis . Enterijer i lagana ( narodna ) muzika u pozadini se slazu kao retko gde . Po Zlatiboru kruze price da je ovde teletina ispod saca najbolja pa smo dosli i da proverimo . Konobar Milos jako prijatan i profesionalan,nakon saznanja da smo prvi put ovde stice se utisak kao da daje sve od sebe da dodjemo opet . Naravno stize i teletina u kamenoj posudi koja cvrci i dalje ,jako jako ukusna . Prosto covek mora sve da pojede koliko je dobro . Kolaci za 10 takodje . Sve pohvale za Ljubis . Docicemo opet !

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku NemanjaJ79
Komentar je napisan: 9. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran sa odlicnim predjelom, sir,kajmak, stelja,pita, krompir itd. Domaca sliva rakija odlična, pastrmka planinska...

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku poker435
Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Veoma prijatno mesto sa domacom hranom. Iako smo vegetarijanci, nasli smo opcije na meniju i zaista uzivali u hrani i ljubaznosti osoblja.

Hvala korisniku Isidora U

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana Ljubis gledali su i

Zlatibor, Centralna Srbija

Kafana Ljubis – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!