Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Soba cista,uredna,prostrana. Bazen i jakuzi odlicni. Hrana ukusna,raznovrsna,domaca. Osoblje ljubazno. Konobari posebno ljubazni. I kad mislite da ne moze biti vise ljubaznosti iznenade vas jos nekom sitnicom. I tako svakoga dana. Prema djeci posebno obazrivi i pazljivi.

Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku Azrakovacevic
MiodragI14, Menadžer objekta Hotel Olimp, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. decembar 2019.

Poštovana porodico Kovacevic,
zahvaljujemo se na divnim rečima.Trudićemo se i ubuduće da maksimalno udovoljimo željama i potrebama svih gostiju.Želimo vam svako dobro.
S poštovanjem,
Uprava hotela,

Komentar je napisan: 16. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Zlatibor prelijep. Poslije duge setnje obroncima i odličnog ručka u večernji časovima dobro dođe malo opuštanja. Za to sam izabrao Hotel Olimp i nisam se pokajao odličan bazen tri vrste sauna jakuzzi slana soba sve u svemu odlično.

Datum boravka: novembar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku jaksagbl
Komentar je napisan: 27. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Postovani,
U odnosu na proslu godinu kada smo bili vasi gosti 7 dana ove godine smo ostali samo 2 dana skratili smo nas boravak zbog hladne vode u bazenu i djakuziju gde nasa deca koja su bila mladja nisu izlazila po 2 , 3 h neprestano. Ove godine se retko ko i kupao u bazenu i djakuziju ...gosti su ulazili na 5 min max i izlazili odmah...na pitanje zasto je voda hladnija rekli su da je to temperatura ali je za 5 - 7 stepeni bila manja nego prosle godine...pogotovo u djakuziju....znam da van sezone i manjeg broja gostiju sve varira i to razumem , ali minimum standarda mora uvek da se ispostuje pogotovo u hotelu sa 4 * ili da se naglasi prilikom rezervacije !!!

Datum boravka: septembar 2018.
2  Hvala korisniku bogdanbocaft
Komentar je napisan: 15. jul 2018.

Meni se posebno sviđa što u hotelu borave ljudi različite starosne dobi i čini mi se da se svi osječaju ugodno i lijepo kao i ja. Tu su djeca, mladi, stariji i stari, pa uz sve njih jos i dosta sportista. Sve funkcioniše kako treba, vrlo je lijep smjestaj, hrana izvrsna, usluga profesionalna i odlicna, sve cisto i uredno. Mnogo sadrzaja unutar hotela za slucaj kad je lose vrijeme.

Savet za sobu: Sobe sa pogledom prema bazenu i Cigoti su za mene mnogo bolje, ugodnije. Neke sobe imaju komfornija kupatila to mozete traziti.
Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku BiljanaP199
Komentar je napisan: 18. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Vec drugu godinu za redom ,familijarno gostujemo u ovom hotelu.
Sobe velike,prostrane,osoblje odlicno,hrana prava domaca,veeeelikog izbora.
Spa centar uredan,osoblje takođe izuzetno uslužno.Sve preporuke za pravi hotel na Zlatiboru.
Vidimo se opet!

Datum boravka: februar 2018.
Hvala korisniku Nebojsa82